ظروف نگه دارنده طرح تیراژه

( )

38,500 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

ظروف نگه دارنده طرح تیراژه

جنس چینی با درپوش پلاستیکی

مجهز به واشر نگهدارنده

شامل سه ظرف در اندازه های بزرگ,متوسط و کوچک

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : چینی
ابعاد مدل کوچک : 10x7 cm
ابعاد مدل متوسط : 14x7 cm
ابعاد مدل بزرگ : 18x8 cm
ابعاد کلی : بزرگ , متوسط و کوچک
شکل : دایره
شامل : 6 تکه با درپوش

مشخصات محصول

قابلیت استفاده در مایکروویو :

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست- ماشین ظرفشویی

چینی
10x7 cm
14x7 cm
18x8 cm
دست- ماشین ظرفشویی
بزرگ , متوسط و کوچک
دایره
6 تکه با درپوش
 • ظروف نگه دارنده طرح تیراژه

  ظروف نگه دارنده امروزه در آشپزخانه ها جای خود را یافته است و برای نگه داری انواع  مواد غذایی مورد استفاده  قرار می گیرد . ظروف نگه دارنده چینی یکی از انواع ظروف مناسب برای این منظور است که می تواند کمک خوبی برای حفظ مواد غذایی به مدت طولانی باشد و به شما در مدیریت اقتصاد خانواده کمک کند . ظروف درب دار سه تکه قابلیت استفاده بدون درپوش را هم دارا هستند . درپوش این ظروف مانع از پخش  شدن یا جذب بوی غذا می شود بطوریکه نه بوی یخچال را میگیرد و نه مواد غذایی مجاور بوی محتویات ظرف را میگیرند .

  ظروف چینی سه تکه  را می توانیم به عنوان ظرف نگه دارنده غذا استفاده کنیم . واشر موجود در درب این ظروف به قدری محکم است که غذا دیرتر سرد میشود و شما می تونید در محل کارتان به راحتی غذای گرم نوش جان کنید .

  شما می توانید از پشت رایانه تان ظروف سه تکه چینی را به  فروشگاه اینترنتی شیک وتک سفارش دهید و با درب منزل تحویل بگیرید .

   مدل ظروف چینی سه تکه به شکل گرد طراحی شده اند و همین امر باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد . چرا که بسیار کاربردی تر و به درد بخور تراست , به بیان ساده در یخچال و سبد پیک نیک به راحتی جابجا می شود و فضای زیادی را اشغال نمی کند .

  ظروف نگه دارنده به قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی شیک و تک عرضه شده است که با تهیه این محصول می توانید از مزایای آن بهره مند شوید و نیز در مدیریت اقتصاد خانواده هم نقش بسزایی داشته باشید . شیک وتک ظرف درب دار  را با درب منزل به شما تحویل می دهد .

  ظروف نگه دارنده طرح تیراژه