پیش بند آشپزی طرح رابید صورتی

محصول جدید

مدل شیک پیش بند پارچه ای آشپزخانه رابید صورتی

  • پیش بند فانتزی آشپزخانه

  • محصول رزین تاژ

  • جنس کتان

جزئیات بیشتر

28,000 تومان

- +

برند Rezin Taj

 
توضیحات محصول

پیش بند آشپزی طرح رابید صورتی

بسیاری از خانم ها در هنگام کار در آشپزخانه به استفاده از پیش بند آشپزخانه عادت دارند . استفاده از پیش بند آشپزخانه یا همان پیش بند آشپزی باعث می شود تا در هنگام کار در آشپزخانه لباس های شما کثیف نشود .

همه ما می دانیم که لک غذا به راحتی پاک نمی شود و در مواقعی حتی روی لباس می ماند بنابراین بهتر است در هنگام آشپزی یا هنگام شستشوی ظرف ها از یک پیش بند آشپزخانه مناسب استفاده کنیم تا پوشش مناسبی روی لباس های ما را بگیرد .

همچنین استفاده از پیش بند آشپزی باعث می شود تا لباس های شما بوی غذا را نیز به خود نگیرد مخصوصاً اگر مشغول طبخ غذاهای سرخ کردنی باشید .

خیلی از خانم های با سلیقه با تهیه الگوی پیش بند آشپزخانه و طرز دوخت پیش بند آشپزخانه دست به کار می شوند و برای خود پیش بند تهیه می کنند . عده ای نیز به دلیل مشغله های فراوان ترجیح می دهند اقدام به خرید پیش بند آشپزخانه نمایند .

در هر صورت جزء هر دسته ای که باشید این نکته را بخاطر داشته باشید که هماهنگ بودن رنگ وسایل آشپزخانه شما باعث می شود تا آشپزخانه شما زیباتر به نظر برسد . خانم ها وقت بسیاری را در آشپزخانه می گذرانند و ستون خانواده هستند بنابراین مهم است که محیط آشپزخانه شما یک محیط با نشاط و زیبا باشد تا از وقتی که در مدت روز در آشپزخانه می گذرانید لذت ببرید و این لذت را به سایر افراد خانواده نیز انتقال دهید .

پیش بند آشپزخانه طرح رابید صورتی محصول شرکت رزین تاژ است . این پیش بند قابل ست کردن با سایر وسایل پارجه ای آشپزخانه نیز می باشد . استفاده از رنگ های سبز ، زرد و صورتی آن را برای دکوراسیون های با رنگ روشن مناسب می سازد و می توانید با هر یک از این سه رنگ ست زیبایی داشته باشید .

پیش بند آشپزخانه رزین تاژ طرح رابید صورتی

 
اطلاعات محصول
جنسکتان
ابعاد کلی58X70

نوشتن نقد و نظر

پیش بند آشپزی طرح رابید صورتی

مدل شیک پیش بند پارچه ای آشپزخانه رابید صورتی

  • پیش بند فانتزی آشپزخانه

  • محصول رزین تاژ

  • جنس کتان

نوشتن نقد و نظر

14 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

مشخصات کلی

جنسکتان
ابعاد کلی58X70

آخرین محصولات دیده شده

منو