قفسه کتاب مدل کندوان درب دار

( )

143,000 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

قفسه کتاب مدل کندوان درب دار

 • باکس دیواری جوانه جلیس

 • محصول شرکت جلیس

 • 2 سال گارانتی شرکت جلیس

 • دارای 4 رنگ

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : ملامینه با روکش ام دی اف
ابعاد کلی : عرض 35cm- طول 37cm- ارتفاع 37cm

تحویل

نحوه تحویل : به صورت باکس آماده
زمان تحویل : حداکثر دو هفته پس از ثبت سفارش

نصب

دفترچه راهنما :
نصب : دارای راهنمای نصب می باشد که بر اساس آن قطعات به راحتی روی هم قابل مونتاژ است.درصورت نیاز به مونتاژ و نصب شامل دریافت هزینه می باشد.

گارانتی

گارانتی :
مدت گارانتی : 2 سال گارانتی شرکت جلیس

ملامینه با روکش ام دی اف
به صورت باکس آماده
دارای راهنمای نصب می باشد که بر اساس آن قطعات به راحتی روی هم قابل مونتاژ است.درصورت نیاز به مونتاژ و نصب شامل دریافت هزینه می باشد.
حداکثر دو هفته پس از ثبت سفارش
2 سال گارانتی شرکت جلیس
عرض 35cm- طول 37cm- ارتفاع 37cm
 • قفسه کتاب مدل کندوان درب دار

  شرکت جلیس به عنوان یکی از معتبرترین برندهای عرصه تولید لوازم اداری این بار تجربیات خود را در تولید محصولات مدرن خانگی به کار گرفته است. محصولات خانگی مدرن جلیس تحت عنوان جوانه جلیس به بازار عرضه شده است.

  قفسه و شلف از جمله وسایلی است که در هر بخشی از خانه یا محیط کار کاربرد دارد.قفسه ها علاوه بر اینکه به وسایل شما نظم می دهند چیدمان وسایل را نیز زیباتر و جذاب تر می نمایند.

  قفسه چوبی جوانه جلیس در سه مدل بدون درب، درب دار و کشویی عرضه شده است. از قفسه جوانه جلیسه می توانید در چیدمان اتاق نشیمن، اتاق خواب و اتاق کودکان استفاده کنید.

  کلیه محصولات جوانه جلیس به صورت بسته بندی عرضه می شود. در داخل هر بسته راهنمای نصب وجود دارد. همچنین در صورتیکه نیاز به نصب محصولات داشته باشید می توانید از خدمات نصب استفاده نمائید.

  (2017-07-06)

  دوتا نکته وجود داره. اولین نکته اینه که کارهای جلیس همه جا یک قیمت داره پس کاری که شما بیرون دیدید مطمئنا کار جلیس نبوده. نکته دوم اینه که ارزون بودن یک کالا دلیل بر مطلوبیتش هم نیست. میشه از اجناس با کیفیت پایین تر استفاده کرد و قیمت هم متناسب با اون کاهش پیدا میکنه. فراموش نکنید هیچ ارزونی بی دلیل نیست. امیدوارم انتخاب های بهتری داشته باشید

  (2017-07-06)

  خیلی گرونن تو بازار خیلی قیمتشون کم تره