کشو حصیری مدل 4 سبد

( )

368,500 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

کشو حصیری مدل چهار سبد

 • دارای 4  سبد و 4 کشو

 • جنس بدنه تمام چوب

 • سبد حصیری با کاور پارچه ایی

 • استفاده از پارچه های مرغوب

 • قابلیت جابجایی راحت و آسان

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : چوب و لیف خرما
ابعاد کلی : طول 51cm، عرض 29cm، ارتفاع 73cm طول سبد 31cm، عرض سبد 24cm، ارتفاع سبد 13.5cm طول کشو 24.5cm، عرض کشو 11cm، ارتفاع کشو 14cm

چوب و لیف خرما
طول 51cm، عرض 29cm، ارتفاع 73cm طول سبد 31cm، عرض سبد 24cm، ارتفاع سبد 13.5cm طول کشو 24.5cm، عرض کشو 11cm، ارتفاع کشو 14cm
 • کشو حصیری مدل 4 سبد

  نگه داری سیب زمینی و پیاز که از مواد غذایی مهم و همیشگی موجود در اشپزخانه هاست , در کشوهای حصیری , همیشه برای  کدبانوی  خانه  سخت  و  پرزحمت بوده است , پیاز و سیب زمینی  پوسته  پوسته شده و زیر قفسه ها و کشوها را کثیف و خاک آلود می کند و ازآنجاییکه این مواد بسیار پر استفاده و کاربردی است در اشپزخانه ها باعث به درد سر افتادن خانوم خانه می شود و بایستی هر روز آشپزخانه را تمیز کرده و پوسته پیاز ها و خاک ریخته شده از زیر جای سیب زمینی و پیاز را بشوید و تمیز کند .

  تکرار همه روزه این کار برای خانومهای خانه که فرصت چندانی ندارند مشکل ساز شده است و نمی توانند زمان زیادی را به این کار اختصاص دهند .

  به راحتی این مشکلات قابل حل است!

  سبد سیب زمینی و پیاز انتخاب مناسبی برای رهایی از این مشکلات خواهد بود!

  کمد کشویی پلاستیکی با پایه های ثابت به راحتی در آشپزخانه جابجا می شود , امروزه طرفداران زیادی دارد و می توانید از آن برای ریختن سیب زمینی و پیاز استفاده کنید.

  مزیت دیگز کشوهای حصیری , قابل شستشو بودن آنها می باشد , هر چند وقت یکبار می توانید کاور پارچه ایی سبد ها را باز کرده و بشویید , پارچه های مورد استفاده در کمد کشویی پلاستیکی از جنس مرغوب با یکفیت بالا می باشد, طراحی و رنگ آمیزی کشوهای حصیری به گونه ای است که از آن می توانید به عنوان جای سیب زمینی پیاز عروس استفاده کنید .

  کاور سبدهای حصیری در صورتیکه با شوینده های آنزیم دار شسسته نشود زیبایی و ماندگاری خود را برای همیشه حفظ خواهد کرد .

  شیک وتک محصولات با این سبک را در مدل های مختلف عرضه کرده است که به راحتی می توانید با یک کلیک خرید نموده  و دراسرع وقت درب منزل دریافت نمایید .

  کشوهای حصیری مدل چهار سبد

  (1395-02-12)

  سلام. دوست عزیز سایت به روز هست اگر محصول موجود بشه حتما داخل سایت قید می کنیم. با توجه به اینکه برخی از محصولات وارداتی هست ممکنه بعد از اتمام مجدد موجود نشه

  (1395-02-12)

  این مدل کی در انبار موجود میشه . خیلی وقت است ب روز رسانی انجام نشده

  (1394-11-12)

  من از این مدل میخوام .میشه بگین دوباره میارین یا نه؟؟