لوستر و روشنایی 

 • آباژور
  آباژور

  آباژور

  بدون نور زندگی امکان پذیر نیست. یکی از وسایلی که به عنوان یک وسیله دکوری و روشنایی می توان آز آن بهره برد آباژور است. سبک های خاص و متفاوت انواع مدل های آباژور در کنار پخش نور زیبا و متفاوت آن باعث جلب توجه اکثر افراد در استفاده از آن برای دکوراسیون داخلی شده است.

  انواع آباژورهای مدرن، کلاسیک و فانتزی با توجه به محل قرار گیری آن ها در اتاق خواب یا سالن پذیرایی و اتاق نشیمن و همچنین سبک دکوراسیون منزل شما قابل انتخاب می باشد. همچنین می توانید از انواع آباژور ایستاده برای روشنایی سالن پذیرایی استفاده نمائید.

 • لوستر مدرن
  لوستر مدرن

  لوستر مدرن

  لوستر مدرن شامل انواع لوستر مدرن پذیرایی، لوستر مدرن آشپزخانه و اتاق خواب می گردد. در این بخش به معرفی انواع لوسترهای مدرن که می تواند در محیط منزل یا محیط کار شما کارایی داشته باشد پرداخته ایم.
  مهم ترین ویژگی لوسترهای مدرن طراحی ساده و شکیل آنهاست که این لوسترها را برای فضای کار نیز مناسب ساخته است. بنابراین اگر برای محیط کار خود به دنبال یک روشنایی مناسب می گردید انتخاب لوسترهای مدرن بهترین گزینه خواهد بود.
  قبل از خرید لوستر، بهتر است به فضایی که قرار است لوستر در آن نصب شود و میزان روشنایی لازم برای فضا توجه لازم را داشته باشید تا خرید بهتری را تجربه کنید.
 • لوستر دیواری
  لوستر دیواری

  لوستر دیواری - دیوارکوب

  لوستر دیواری یا دیوارکوب شامل لوسترها و چراغ های دیواری کوچکی می شوند که با اتصال به دیوار نور بهتری را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین لوسترهای دیواری به نورپردازی زیباتر محیط کار یا منزل شما نیز کمک شایان توجهی می نمایند. در هنگام انتخاب لوستر دیواری به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است دیوارکوبی را انتخاب نمائید که با لوسترهای آویز شما همخوانی داشته باشد. در صورتیکه لوسترهای آویز شما دارای ست دیوارکوب نیستند بهتر است در انتخاب لوستر دیواری به شباهت کلی آن توجه دشاته باشید.
  در این بخش انواع لوستر دیواری و دیوارکوب مدرن، لوستر دیواری اتاق پذیرایی و اتاق کودک به شما معرفی شده است تا بتوانید متناسب با فضای خود اقدام به انتخاب نمائید. همچنین سعی شده است متناسب با هر لوستر دیواری، لوستر آویز متناسب نیز در بخش های مربوطه معرفی گردد.
 • لوستر اتاق کودک
  لوستر اتاق کودک

  لوستر اتاق کودک

  لوستر اتاق کودک می بایست متناسب با فضای اتاق کودک تهیه و خریداری شود. در هنگام خرید لوستر کودک به فضای اتاق خواب کودک خود و همچنین سن و سال او توجه داشته باشید. لوسترهای با طرح فانتزی و کارتونی برای کودکان تا مقطع دبستان مناسب تر است. کودکان از اینکه بتوانند در اتاقی که مختص به آن ها طراحی شده است زندگی کنند احساس لذت می کنند. بنابراین روشنایی اتاق کودک شما نیز قابل توجه است. همچنین به جنسیت کودک نیز باید توجه شود. در حال حاضر انواع لوستر اتاق کودک دخترانه و پسرانه طراحی و تولید می شود که می توانید متناسب با نیاز خود اقدام به خرید آن ها نمائید.
  در این بخش سعی شده است بهترین نمدل های لوستر اتاق کودک در طرح های متنوع معرفی گردد تا به انتخاب راحت تر شما کمک نمائیم.
در صفحه
نمایش 1 - 60 از 75 آیتم
نمایش 1 - 60 از 75 آیتم

منو