حوله 

 • حوله عروس
  حوله عروس

  حوله عروس

  حوله عروس یا سرویس حوله عروس شامل ست حوله عروس و داماد می شود. ست حوله عروس معمولا در دو رنگ متفاوت مناسب عروس و داماد طراحی می گردد. سرویس های حوله عروس و داماد معمولاً شامل این اقلام می شود: حوله پالتویی، حوله حمام، حوله دستی. بعضی از سرویس های حوله عروس نیز شامل دمپایی مخصوص حمام نیز می شود. ممکن است این اقلام متناسب با سرویسی که شما انتخاب می کنید کم یا زیاد باشد.

  زیبایی و هماهنگ بودن رنگ ها در سرویس حوله عروس یکی از نکاتی است که باعث زیبایی این ست ها می شود.

 • حوله دستی
  حوله دستی

  حوله دستی

  حوله دست و صورت یا حوله دستی پرکاربردترین نوع حوله است که همه ما در طول روز با ان سر و کار داریم. باتوجه به اینکه این وسیله شخصی دائما با پوست شما در ارتباط است بنابراین انتخاب یک حوله دست و صورت با کیفیت یکی از مهم ترین کارهایی است که می بایست انجام دهید.

  سعی کنید در هنگام خرید، حوله ای را انتخاب کنید که علاوه بر اینکه لطیف و نرم است آبگیری خوبی نیز داشته باشد. اصولاً حوله های نخ پنبه دارای این ویژگی کلید هستند.

  می توانید شیک ترین مدل های حوله دست و صورت را در شیک و تک بیابید.

 • حوله پالتویی
  حوله پالتویی

  حوله پالتویی

  حوله پالتویی که به آن حوله لباسی یا حوله تن پوش نیز می گویند یکی از اقصام حوله های حمام محسوب می شود. حسن بزرگ این حوله ها این است که مانند یک لباس روی بدن شما می ایستد و می توانید همانطور که بدن شما در تماس با حوله خشک می شود به بعضی از کارهای روزمره خود نیز رسیدگی کنید.

  سایز حوله های پالتویی براساس قد می باشد. بنابراین مهم است در هنگام خرید حوله تن پوش به این نکته توجه داشته باشید و حوله ای را انتخاب کنید که با قد شما همخوانی داشته باشد.

 • حوله حمام - حوله استخری
  حوله حمام - حوله استخری

  حوله حمام - حوله استخری

  حوله های حمام پرکاربردترین نوع حوله در میان انواع حوله های مناسب حمام است. این حوله ها از قدیم مورد استفاده بوده است و هنوز هم بیشترین استفاده را در میان انواع مدل های حوله داراست.

  حوله های استخری همانطور که از نام شان مشخص است بیشتر برای استخر و یا مسافرت کاربرد دارد. این حوله ها نسبت به حوله های حمام کوچکتر و نازک تر هستند. این موضوع باعث می شود که این حوله ها جای کمتری را اشغال کنند و حمل آنها آسانتر باشد.

  در هنگام خرید حوله حمام و استخری به لطیف بودن و آبگیری آن بسیار دقت نمائید.

نمایش 1 - 22 از 22 آیتم
نمایش 1 - 22 از 22 آیتم

منو