فیلترها

فیلترهای فعال:
  وضعیت
  گیرنده رادیو
  قابلیت ضبط صدا
  بلوتوث
  گرام
  نوع صفحه شماره گیر
  صفحه گرامافون

  لوازم دکوری 

  • شمع و جاشمعی
   شمع و جاشمعی

   شمع و جاشمعی

   شاید وقتی نام لوازم دکوری و تزیینی را می شنوید اولین وسایلی که به ذهن تان بیاید شمع و، جاشمعی و شمعدان باشد. این وسایل از گذشته علاقه مندان زیادی داشته است.
   ما نیز در شیک و تک تلاش کرده ایم جدیدترین و شیک ترین مدل های جاشمعی و شمدان را عرضه نمائیم تا سلیقه همه افراد را دربرگیرد. می توان گفت مجموعه کامل و زیبایی از جدیدترین مدل های جا شمعی و شمعدان هم اکنون در سایت شیک و تک موجود است.
   همچنین انواع شمع عطری و شمع فانتزی نیز یکی از ارکان این بخش می باشد.
  • ساعت
   ساعت

   تلفیق زمان با هنر

   ساعت دیواریساعت رومیزیساعت ایستاده
   ساعت از گذشته تا امروز یکی از پرکاربردترین وسایل منزل به حساب می آید. نکته ای هم که باعث شده است ساعت به عنوان یک وسیله دکوری نیز مورد توجه قرار گیرد کاربرد بسیار زیاد آن است.
   می توان ساعت دیواری را انتخاب کرد که علاوه بر نمایش دقیق زمان به منزل شما هم جلوه تازه ای ببخشد.
   از ین رو انواع ساعت دیواری ، ساعت رومیزی و ساعت ایستاده به بازار آمدند تا بتوانند سلایق و کاربردهای مختلف را پاسخگو باشند.
   ما در شیک و تک در تلاشیم تا جدیدترین و شیک ترین مدل های ساعت دیواری ، ساعت ایستاده و ساعت رومیزی را به شما عرضه نمائیم.
  • دکوری های نوستالوژیک
   دکوری های نوستالوژیک

   دکوری های نوستالوژیک

   گرامافون | تلفن کلاسیک | رادیو طرح قدیمی

   برای اکثر ما جالب است دکوری هایی را در خانه داشته باشیم که مربوط به سال ها قبل است. دکوری هایی مانند تلفن کلاسیک ، گرامافون و رادیو طرح قدیمی از جمله دکوری های نوستالوژیک پرطرفدار است. خبر خوب این است که این وسایل فقط در حد یک وسیله دکوری باقی نمانده است و کارایی های لازم برای استفاده های امروزی را نیز داراست.

  • گل و گلدان
   گل و گلدان

   گل و گلدان

   بی شک گل و گلدان از وسایل دکوری محسوب می شود که سابقه طولانی در تزیین خانه همه ما دارد. حتی محل کار ما بدون وجود یک گلدان گل بی روح و کسل کننده به نظر می رسد.

   با توجه به ذوق ایرانی در نگهداری از گل و گیاهان و همچنین با توجه به اینکه نگهداری گل طبیعی شرایط خاص خود را نیاز دارد در شیک و تک تلاش کرده ایم بهترین کیفیت گل مصنوعی که مطابق با گل طبیعی است را عرضه نمائیم. همچنین مجموعه ای از گلدان های زیبا گردآوری شده است تا شما عزیزان بتوانید مطابق سلیقه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

  • رومیزی
   رومیزی

   رومیزی

   مادران ما و مادران مادران ما همیشه عادت داشته اند تا روی میز ناهار خوری را با یک رومیز بپوشانند. رومیزی ناهار خوری علاوه بر اینکه یک پوشش برای میز ناهار خوری محسوب می شود به زیباتر کردن  آن نیز کمک می کند. مخصوصا اگر دکوراسیون خانه شما از تم خاصی تبعیت کند حتما استفاده از یک رومیزی باعث خواهد شد یکپارچگی بیشتری بین تمام اجزای خانه ایجاد شود.

   همینطور رومیزی های ترمه و کار شده که اکثراً برای تزیین میز خاطره و یا میزهای جلو مبلی و عسلی به کار گرفتهه می شوند نیز وظیفه زیباتر کردن این میزها را به عهده دارند.

  • مجسمه و قاب عکس
   مجسمه و قاب عکس

   مجسمه | قاب عکس

   شاید بتوان مجسمه و قاب عکس را جزء اصلی ترین و بدیهی ترین لوازم دکوری دانست که در هر خانه ای حداقل یک نمونه از آن پیدا می شود. در این بخش انواع مجسمه های دکوری، مجسمه آشپزخانه را عرضه نموده ایم. همچنین تلاش نموده ایم بهترین مدل های قاب عکس فانتزی و دکوری که بعنوان قاب عکس عروس نیز کاربرد دارد را برای قاب گرفتن بهترین لحظات شما عرضه نمائیم. انواع قاب عکس خانوادگی نیز از دیگر محصولاتی است که در این بخش عرضه شده است.

  • آب نما
   آب نما
  • هفت سین
   هفت سین

   هفت سین

   هفت سین نماد سفره نوروز ایرانی است. نمی توان ایرانی بود و از اهمیت هفت سین نگفت.
   شیک و تک نیز به این مهم کاملاً واقف است و از این رو در هر سال بهترین مدل های هفت سین را تدارک دیده است تا بتواند نوید سال جدید را با پیامی شیک و زیبا برای شما به ارمغان آورد.
  • سطل و جا دستمال
   سطل و جا دستمال

   سطل و جا دستمال

   ست سطل و جا دستمالی شاید به طور مستقیم به عنوان یک وسیله دکوری به حساب نیاید اما از آنجا که سعی می شود ترکیب سرویس سطل و جادستمالی هم مطابق با فضای منزل باشد از این رو در شیک و تک در حوزه لوازم دکوری شناخته می شود.
   انواع ست سطل و دستمال مخصوص اتاق خواب و سالن پذیرایی در این دسته گنجانده شده است. امیدواریم مدل های سطل و جادستمال های عرضه شده در این بخش پاسخگوی نیاز شما باشد.

  • ظروف دکوری
   ظروف دکوری

   ظروف دکوری

   انواع ظروف دکوری و تزئینی شامل ظروف میوه خوری و شیرینی خوری سلطنتی، انواع گلدان و کاپ تزیینی تهیه شده از شیشه مقاوم (حرارت دیده در 500 درجه سانتی گراد) و نقوش طلای طبیعی و دسته و پایه های برنزی زینت بخش خانه شما خواهد بود.

   رنگ های طبیعی به کار رفته در شیشه به همراه نقوش طلا و پایه های برنزی در کنار ظرافت طراحی باعث می شود چشم هر بیننده ای را به خود مشغول کند.

  • جا کلیدی
   جا کلیدی

   جاکلیدی

   شاید جاکلیدی به تنهایی یک وسیله دکوری به حساب نیاید اما برای اکثر افراد مهم است که ظهر تک تک وسایل منزل آنها شیک باشد. حتی می توان از یک جاکلیدی ساده نیز برای تزیین دکوراسیون منزل بهره گرفت. معمولاً جاکلیدی ها در نزدیک درب ورودی منزل قرار می گیرند تا همیشه در دسترس باشند بنابراین یکی از وسایلی است که مهمانان شما در بدو ورود به منزل با آن مواجه خواهند شد. بنابراین مهم است که جاکلیدی زیبا و شکیلی را انتخاب کنید.
  • آینه
   آینه

   آینه

   استفاده از آینه به بزرگ تر نشان دادن فضای خانه کمک بسیار زیادی می کند. از آنجا که آینه ها می توانند نو را بازتاب کنند می توانید برای قسمت هایی از خانه که نیاز به روشنایی بیشتری دارد از آینه استفاده کنید.

   استفاده از آینه فقط به همین جا خطم نمی شود. می توانید برای راهروی ورودی منزل و یا قسمت بالای جاکفشی هم از آینه بعنوان یک وسیله دکوری و هم برای چک کردن سر و وضع خود قبل از خروج از منزل استفاده کنید.

   این روزها آینه های چندتایی کاربرد بسیار زیادی در کوراسیون منازل دارد.

  در صفحه
  نمایش 1081 - 1140 از 1475 آیتم
  نمایش 1081 - 1140 از 1475 آیتم

  منو