شمع و جاشمعی 

 • جاشمعی و شمعدان
  جاشمعی و شمعدان

  جاشمعی | شمعدان

  شمعدان برای تزیین میز ناهار خوری، جاشمعی برای روی اپن آشپزخانه، شمعدان لاله عباسی برای روی کنسول، جاشمعی مدرن برای روی شومینه و ... همه و همه از کاربردهای جاشمعی و شمعدان است که به ما کمک می کند تا محیط زندگی زیباتری را تجربه کنیم.

  شمعدان جزئ با سابقه ترین لوازم دکوری در ایران به حساب می آید. سابقه آن حتی به جهیزیه مادربزرگ ها و مادر مادربزرگ های ما باز می گردد.

  شیک و تک نیز با عرضه شیک ترین مدل های جا شمعی و شمعدان سعی دارد تا به شما در زیباتر کردن محیط پیرامون تان کمک نماید.

 • قفس
  قفس

  قفس تزیینی

  قفس های تزیینی یا قفس دکوری که بعضاً از آنها به عنوان قفس گل و یا قفس شمع نیز یاد می کنند یکی از تکنیک های جدید در استفاده از قفس به عنوان یک وسیله دکوری است که می تواند زیبایی خاصی نیز به فضای شما ببخشد. از قفس دکوری به عنوان بسته بندی برای کادوهای تولد و یا هدیه های نامزدی نیز استفاده می شود که باعث می شود ظاهر زیباتری به هدیه شما ببخشد.
 • فانوس
  فانوس

  فانوس تزیینی

  فانوس هنوز هم کاربرد دارد فقط شکل آن تغییر کرده است. این روزها فانوس دکوری در شکل ها و اندازه های مختلفی تولید می شوند که مهم ترین کاربرد آن مانند جاشمعی تزیین فضا است. فانوس تزیینی مخصوصا برای تزیین تالارها و باغ های عروسی کاربرد زیادی دارند.
  از فانوس هم به صورت ساده هم با تزیین نور و شمع استفاده می نمایند که در هر دو مورد جلوه زیبا و خاصی را به فضای شما می بخشد.
 • شمع
  شمع

  شمع، یک نور خاطره انگیز

  شمع پرکاربردترین وسیله دکوری ارزان است که در همه جا کاربرد دارد. انواع شمع فانتزی، شمع عطری، شمع وارمر در مراسم های مختلفی کاربرد دارد. برای مجالس عروسی شمع به مجلس شما شور می دهد و برای مالس ترحیم نور شمع به فضای شما معنویت می بخشد.
  برای یک شام رمانتیک نور شمع یک ضرورت است. برای تزیین میز ناهار خوری وجود چند شمع فانتزی آن را زیباتر می کند. شمع عطری فضای سرویس بهداشتی و حمام شما را خوشایند می سازد.
در صفحه
نمایش 121 - 180 از 223 آیتم
نمایش 121 - 180 از 223 آیتم

منو