گل مصنوعی ژربرا

( )

7,000 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

گل مصنوعی ژربرا

 • ژربرا شاخه ای

 • مشابه گل طبیعی

 • در 7 رنگ زیبا

 • محصول گلد کیش

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : پارچه شمعی
تعداد گل در هر شاخه / دسته : 1 گل
ابعاد کلی : 58cm اندازه کلی- طول ساقه 52cm جهت قرارگیری در گلدان

پارچه شمعی
1 گل
58cm اندازه کلی- طول ساقه 52cm جهت قرارگیری در گلدان
 • گل مصنوعی ژربرا

  گل به دلیل طراوت و شادابی که به زندگی بشر می دهد همواره جزء لاینفک در دکوراسیون منازل به حساب می آید. از آنجا که عمر گل ها کوتاه است گل مصنوعی ساخته شدند تا زیبایی آن ها زینت بخش خانه های ما باشد . برای خرید گل مصنوعی و بهترین نمونه های گل مصنوعی جدید با بهترین کیفیت نمونه های موجود در فروشگاه شیک و تک را ببینید .

  فروش گل مصنوعی در این فروشگاه از محصولات بهترین برندهای وارد کننده گل مصنوعی انجام می گیرد . شرکت گلد کیش (GK) جزء برندهای مطرح در واردات گل و وسایل خانگی به شما می رود که جزء تأمین کنندگان این فروشگاه به حساب می آید . گل مصنوعی گلد کیش علاوه بر زیبایی تحسین برانگیز دارای کیفیت بالایی نیز هست .

  گل ژربرا از گل های زیبای موجود در طبیعت است که ترکیب آن در 7 رنگ مختلف زرشکی، سفید، زرد، نارنجی، سرخابی، صورتی و بنفش در این فروشگاه عرضه شده است . ترکیب گل های ژربرا با رنگ های مختلف می توان روح تازه ای به فضا منزل شما بدهد. همچنین می توانید از گل ژربرا با ترکیب با سایر گل ها مانند گل رز نیز استفاده کنید . این گل دارای شاخه بلندی است و شما می توانید با سلیقه خود در ترکیب با سایر گل ها از آن استفاده کنید و یا ساقه آن را کوتاه کرده و در گلدان های کوتاه نیز از آن استفاده کنید .

  کل مصنوعی ژربرا