بخرید و 200 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید

گل مصنوعی ارکیده

( )

10,500 تومان

موجود

گل مصنوعی ارکیده

  • گل ارکیده شاخه ای

  • در 3 رنگ سفید، سرخابی و صورتی

  • محصول گلدکیش

گل مصنوعی ارکیده

گل های تزیینی به دلیل طراوت و شادابی که به زندگی بشر می دهد همواره جزء لاینفک در دکوراسیون منازل به حساب می آید. از آنجا که عمر گل ها کوتاه است گل مصنوعی ساخته شدند تا زیبایی آن ها زینت بخش خانه های ما باشد . برای خرید گل مصنوعی و بهترین نمونه های گل مصنوعی جدید با بهترین کیفیت نمونه های موجود از  سایت فروشگاه شیک و تک دیدن فرمایید .

فروش گل مصنوعی در این فروشگاه از محصولات بهترین برندهای وارد کننده ی گل مصنوعی انجام می گیرد . شرکت گلد کیش (GK) جزء برندهای مطرح در واردات گل و وسایل خانگی به شمار می رود که جزء تأمین کنندگان این فروشگاه به حساب می آید . گل مصنوعی ارکیده گلدکیش علاوه بر زیبایی تحسین برانگیز دارای کیفیت بالایی نیز هست .

گل مصنوعی ارکیده از گل های پرطرفداری است که این روزها از آن استقبال فراوانی می شود . معمولا از این گل های زیبا به صورت آبشاری در گلدان استفاده می شود . این گل دارای نمونه های شاخه بلند نیز می باشد که در گلدان های بسیار بلند از آن استفاده می شود . می توانید از این گل به صورت تک رنگ و یا در ترکیب با رنگ های دیگر خریداری نمایید . گل مصنوعی ارکیده عرضه شده در این فروشگاه دارای 3 رنگ سفید ، قرمز و سرخابی است .

گل مصنوعی ارکیده شاخه ای

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : پارچه شمعی
ابعاد : 60cm اندازه کلی- طول ساقه 32cm جهت قرارگیری در گلدان
تعداد گل در هر شاخه : 8 گل
پارچه شمعی
60cm اندازه کلی- طول ساقه 32cm جهت قرارگیری در گلدان
8 گل

سلام. وقت شما هم بخیر. بله قابلیت خم شدن و به صورت آویز رو هم داره

سلام وقتتون بخیر.این مدل گل قابلیت خم شدن داره؟؟