گلدان ارکیده

( )

20,000 تومان

موجود

گلدان ارکیده

گلدان ملامین با گل ارکیده

در چهار رنگ سفید، صورتی، بنفش و قرمز

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : گلدان ملامین- گل پارچه شمعی
ابعاد : ارتفاع کلی 23cm- ارتفاع گلدان 6.5cm - طول و عرض گلدان 7.5

گلدان ملامین- گل پارچه شمعی
ارتفاع کلی 23cm- ارتفاع گلدان 6.5cm - طول و عرض گلدان 7.5
 • گلدان ارکیده

  خانم های خوش سلیقه که به روح منزل خود اهمیت می دهند همیشه دوست دارند با خرید وسایل خاصی جریان حس نشاط و طراوت را در منزل ایجاد کنند . برای خیلی از ما گل ها روح طراوت و سرزندگی هستند . از این رو اکثر ما برای ایجاد این حس دست به خرید گل مصنوعی می زنیم یا انواع گل های آپارتمانی را پرورش می دهیم .

  گل های مصنوعی جزء پرطرفدارترین اشیای تزیینی به حساب می آید . علاوه بر خانه در بسیاری از شرکت ها و موسسات نیز برای تلطیف فضا از گل مصنوعی استفاده می شود .

  در میان انواع گل مصنوعی بعضی محبوب ترند . مثلاً گل ارکیده در میان گل ها از محبوبیت زیادی برخوردار است و نمونه گل مصنوعی ارکیده نیز همیشه پرطرفدار است .

  از گل مصنوعی در قسمت های مختلفی استفاده می شود . از گل مصنوعی برای تزیین سالن پذیرایی ، آشپزخانه ، اتاق خواب ، راهروها و همچنین سرویس های بهداشتی استفاده می شود .

  برخی از گل های مصنوعی به صورت شاخه ای و برخی نیز به صورت گلدان موجود هستند . گل لیلیوم مصنوعی به هر دو صورت در فروشگاه شیک و تک عرضه شده است .

  گلدان گل ارکیده از جنس ملامین است که به راحتی شسته می شود و سبک است . گلدان گل ارکیده در چهار رنگ سفید ، صورتی ، بنفش و قرمز در فروشگاه شیک و تک موجود است .

  گلدان ارکیده