بوته توت فرنگی مصنوعی

( )

17,000 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

 • برگ های تزیینی پهن
 • با میوه های توت فرنگی مصنوعی
 • قابل شستشو
 • به صورت بوته ای شامل چند شاخه توت فرنگی
 • مشابهت با گیاه طبیعی
 • محصول ویراکیش

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : پارچه شمعی
ابعاد کلی : ارتفاع 80 سانتی متر
نوع گل : شاخه ای

مشخصات محصول

ساقه شکوفه قابل انعطاف :
گلدان :

اطلاعات شستشو

قابل شستشو :

پارچه شمعی
است
ارتفاع 80 سانتی متر
هست
شاخه ای
 • بوته توت فرنگی مصنوعی

  ایا شما هم از دوست داران گل و گیاهان آپارتمانی هستید ؟

  آیا مشغله کاری به شما اجازه نگهداری گل و گیاه را نمی دهد ؟

  آیا نگهداری گل های تزیینی در خانه در شما احساس طراوت ایجاد می کند ؟

  آیا دوست دارید طراوت گل های بهاری را همیشه در خانه داشته باشید ؟

  اگر از دوست داران گل های طبیعی هستید اما مشکل کمبود وقت به شما این اجازه را نمی دهد که بتوانید از آن ها نگهداری کنید بهترین پیشنهاد ما استفاده از گل های مصنوعی است . گل های مصنوعی شیکی که علاوه بر زیبایی می تواند طراوت را نیز به محیط منزل شما هدیه دهد .

  اگر کمی در انتخاب دقت به خرج دهید می توانید گل مصنوعی انتخاب کنید که علاوه بر شیک بودن در زیبایی با گل طبیعی نیز مشابهت داشته باشد .

  مدل های گل مصنوعی موجود در فروشگاه شیک و تک از جدیدترین نمونه های گل مصنوعی است . این مدل گل مصنوعی علاوه بر دارا بودن کیفیت بالا در طراحی و ساخت ، زیبایی منحصر به فردی نیز دارد به صورتی که با گل های طبیعی تطابق زیادی داشته و از این رو زیبایی را به منزل شما هدیه می دهد .

  اگر فضایی در بخش لابی یا تراس دارید که مایلید آن را با گیاهانی پر کنید که لزوماً گل نباشد احتمالا بوته توت فرنگی می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این گیاه مصنوعی علاوه بر اینکه همیشه ماندگار و با طاروت است در نتیجه خشک شدن محیط شما را نیز با برگ های خشک شده کثیف نمی کند .

  خرید اینترنتی گل مصنوعی یکی از راه هایی است که علاوه بر اینکه به شما کمک می کند در وقت خود صرفه جویی کنید این امکان را به شما می دهد نمونه گل مصنوعی جدید و شیک را انتخاب نمائید و از یک دکوراسیون زیبا برخوردار شوید .

  شیک و تک این امکان را برای شما فراهم نموده است تا بتوانید شیک ترین نمونه های گل مصنوعی را تنها با یک کلیک سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان دریافت کنید .

  بوته توت فرنگی مصنوعی