کیک خوری پایه دار بزرگ طرح سلما

( )
 • بزرگ

79,200 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

کیک خوری پایه دار بزرگ طرح سلما

 • کیک خوری در دار شیشه ای
 • جنس پایه فلزی
 • جنس در شیشه ای
 • رنگ سفید مطابق تصویر

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : فلزی
جنس درپوش : شیشه
شکل : دایره
ابعاد کلی : ارتفاع 33 سانتی متر ، قطر 26 سانتی متر

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست

فلزی
شیشه
دست
دایره
ارتفاع 33 سانتی متر ، قطر 26 سانتی متر
 • کیک خوری پایه دار بزرگ طرح سلما

  شاید شما هم از آن دسته کدبانوهایی باشید که همیشه از مهمان هایتان با کیک و شیرینی پذیرایی می کنید یا همیشه دیگران را با کیک ها و شیرینی های دست پخت خودتان غافلگیر می کنید .

  اگر اینطور باشد که شما هم حتماً مشکل خشک شدن کیک و شیرینی را تجربه کرده اید . اگر برای جند ساعتی کیک و شیرینی در معرض هوا باشد خیلی زود خشک می شود و دیگر از خوردن آن هیچ لذتی نمی برید .

  پذیرایی به سبک شیک و تک

  اما می توان از کیک خوری در دار استفاده کرد . ظرف کیک خوری که علاوه بر اینکه به سلیقه شما جلوه دو جندانی می دهد بلکه از خشک شدن آن جلوگیری می نماید و دیگر مهم نیست شیرینی شما چقدر از زمان پختش گذشته باشد .

  برای این منظور کیک خوری پایه دار با درب شیشه ای طرح سلما را به شما پیشنهاد می کنم . یک کیک خوری پایه دار با درب شیشه ای که کیک و شیرینی شما را همیشه تازه و دلچسب نگه می دارد .

  کیک خوری شیک سلما مانند همیشه شما را شیک و تک می کند .

  اگر مهمان دارید یا در تدارک یک تولد با شکوه هستید همین حالا دست به کار شوید و با یک کلیک این ظرف کیک خوری در دار را سفارش دهید تا شیک و تک آرزوی شما را به واقعیت تبدیل کند .

  (1396-10-13)

  باتوجه به اینکه کارکرد این ظرف فقط به عنوان پایه برای کیک می باشد نابراین نیازی به استفاده از متریال بسیار مقاوم نمی باشد. همچنین وجود توری های پایین کار از مقاومت آن کم میکند و در صورتی که از ورق فلزی ضخیم تری استفاده شود کار ضمخت دیده می شود. بنابراین باتوجه به کارکرد و طراحی آن متریال استفاده شده کیفیت مناسب و خوبی دارد

  (1396-10-12)

  بسیار ظرف بی کیفتیه...سبک و از فلز نامرغوب