بخرید و 1,500 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید

کیک خوری ایکیا طرح دوچرخه

( )

77,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

موجود

کیک خوری ایکیا طرح دوچرخه

  • کیک خوری فلزی

  • مناسب برای تزیین میز تولد کودک

  • جنس فلزی با رنگ کوره ای

کیک خوری ایکیا طرح دوچرخه

ایکیا از جمله برندهای محبوب وسایل خانه و دکوراسیون منزل است که محصولات آن با طراحی ساده و جذاب محیط زندگی ما را زیبا می سازد . طرح های ایکیا در سراسر جهان محبوب و پرکاربرد است . محصولات ایکیا جزء برندهای محبوبی است که اکثر عروس خانم ها در تهیه جهیزیه از آن غافل نیستند و حداقل چند قلم آن را در داخل جهیزیه تهیه می کنند .

کیک خوری دوچرخه یکی از نمونه طرح های زیبای ظروف کیک خوری است . این کیک خوری به شکل یک دوچرخه طراحی شده است که در قسمت عقب آن ظرف کیک قرار دارد . سینی کیک مانند سینی ایکیا دارای لبه توری است . این طرح نمونه ای از طرح های برگرفته و تلفیقی از مدل ظرف های ایکیا ست . ظرف کیک خوری طرح دوچرخه از جنس فلز ساخته شده است و رنگ آن شیری است .

انواع ظروف کیک خوری در فروشگاه شیک و تک عرضه شده است . ظروف کیک خوری ایکیا از نمونه های زیبای عرضه شده در این فروشگاه است که به صورت کیک خوری دو طبقه و کیک خوری سه طبقه در این فروشگاه عرضه گردیده است و مدل دوچرخه آن نیز جزء نمونه های جالب و ابداعی طرح ایکیا محسوب می شود . اگر تمایل به پذیرایی به سبک ایکیا دارید حتما از سایر ظرف های ایکیایی فروشگاه هم دیدن نمائید .

از این ظرف می توانید برای کیک ، شیرینی و شکلات استفاده کنید . اگر تمایلی به استفاده از طرح دوچرخه روی میز پذیرایی ندارید می توانید از آن به عنوان جا گلدانی برای قرار دادن گل ها هم استفاده کنید .

کیک خوری ایکیا

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : فلزی
ابعاد : قطر ظرف 20 سانتی متر، عرض دوچرخه 50 سانتی متر، ارتفاع دسته تا زین 27 و ارتفاع چرخ تا زمین 16 سانتی متر
شکل : گرد
فلزی
قطر ظرف 20 سانتی متر، عرض دوچرخه 50 سانتی متر، ارتفاع دسته تا زین 27 و ارتفاع چرخ تا زمین 16 سانتی متر
گرد

واقعا برای استفاده تو مناسبت های خاص عالیه

با سلام و تشکر از اینکه کامنت گذاشتید. باید عرض کنم خدمت تون که اندازه رو از روی عکس نمیش متوجه شد بخاطر همین هم در قسمت پاین محصولات جدول توضیحات گذاشتیم که داخلش به تفکیک تمام مشخصات محصولات از جمله اندازه هم دقیق قید شده

تو عکس بزرگ معلوم میشه ولی اندازه واقعیش خیلی کوچیکتره

برای تولد دخترم گرفتم توش کیک گذاشتم و با گل هم تزیین کردم روی بدنه اش
خیلی قشنگ شده بود. میز پذیرایی خیلی قشنگ کرد و متفوت

سلام
من از اینا تو عروسی پسر عموم دیدم برای پذیرایی استفاده کرده بودند، خیلی شیک و با کلاس هستند