بخرید و 1,900 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید

کیک خوری سه طبقه مدل ایکیا

( )

97,000 تومان

کیک خوری سه طبقه مدل ایکیا

  • جنس فلزی

  • پایه دار لبه توری

  • دارای نگه دارنده مرکزی ثابت

کیک خوری سه طبقه مدل ایکیا

مهمانی مهمی دارید و انواع مختلف کیک و میوه را برای پذیرایی تدارک دیده اید , میوه ها و شیرینی های مختلف که باید در کیک خوری شیک و جذاب بر روی میز پذیرایی چیدمان شوند اما میز شما جای کافی برای چیدن کیک خوری ها و ظروف شزینی  که تهیه کرده اید را ندارد !

سرو خوراکی هایی مانند کیک های فنجانی و کاپ کیک ها امروز بسیار رایج است و عنصر اصلی خوراکی های روی میز برای پذیرایی از مهمانان است .  معمولا ازین نوع کیک ها در انواع مختلف تهیه می شود و از آنجاییکه طرفداران زیادی دارد همیشه به مقدار زیاد پخت می شود و همین مقدار زیاد سرو آن را مشکل می کند , کیک خوری های معمولی جای کافی برای یک پذیرایی خوب را ندارند .

راه حل این مشکل کجاست؟

پیشنهاد ما استفاده کردن از ظروف شیرینی خوری جدید می باشد که حتما دست شما را برای پذیرایی بهتر باز خواهد گذاشت . می توانید چند نوع شیرینی و میوه را در یک ظرف کیک خوری سه طبقه چیده و پذیرایی بهتری داشته باشید .

ظروف  کیک خوری پایه دار بسیار کاربردی هستند و به راحتی بر روی میز جای می گیرند , پایه دار بودن باعث نمای بیشتر و بهتر ظرف پذیرایی شما خواهد شد و خوش سلیقه بودنتان بیشتر خودنمایی خواهد کرد . همچنین طبقات شیرینی خوری پایه دار با یک دسته مرکزی و ثابت به هم متصل هستند و همین امر جابجایی آن را ساده تر و راحت تر کرده است .

شما می توانید این محصول را با یک کلیک در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید .

کیک خوری سه طبقه مدل ایکیا

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : فلزی
ابعاد : ارتفاع 55 سانتی متر ارتفاع بین طبقات 20 سانتی متر ارتفاع پایه تختانی 11 سانتی متر قطر طبقه بزرگ 30 سانتی متر قطر طبقه منوسط 25 سانتی متر قطر طبقه کوچک 20 سانتی متر
شکل : گرد

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست
فلزی
ارتفاع 55 سانتی متر ارتفاع بین طبقات 20 سانتی متر ارتفاع پایه تختانی 11 سانتی متر قطر طبقه بزرگ 30 سانتی متر قطر طبقه منوسط 25 سانتی متر قطر طبقه کوچک 20 سانتی متر
دست
گرد