شیرینی خوری دو طبقه مدل شصتی

( )

185,900 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

در انبار موجود نیست

شیرینی خوری دو طبقه مدل شصتی

 • شیرینی خوری دو طبقه

 • دیس بلوری پر طمطراق و براق

 • پایه و دسته فلزی

 • فلز مقاوم و مستحکم

 • مجهز به ترمز زیر پایه برای جلوگیری از سر خوردن بر روی سطوح صاف

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : جنس ظروف بلوری جنس پایه فلزی
شکل : دایره
ابعاد : ارتفاع 45سانتی متر ارتفاغ بین طبقات 15 سانتی متر ارتفاغ پایه 9 سانتی متر قطر ظرف کوچک 22 سانتی متر، قطر ظرف بزرگ 30 سانتی متر،

مشخصات محصول

قابلیت استفاده در مایکروویو :

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست

جنس ظروف بلوری جنس پایه فلزی
دست
دایره
ارتفاع 45سانتی متر ارتفاغ بین طبقات 15 سانتی متر ارتفاغ پایه 9 سانتی متر قطر ظرف کوچک 22 سانتی متر، قطر ظرف بزرگ 30 سانتی متر،
 • شیرینی خوری دو طبقه مدل شصتی

  مهمانی مهمی دارید و انواع مختلف کیک و میوه را برای پذیرایی تدارک دیده اید , میوه ها و شیرینی های مختلف که باید به صورت کاملا شیک و جذاب بر روی میز پذیرایی چیدمان شوند اما میز شما جای کافی برای چیدن تمام مواردی که تهیه کرده اید را ندارد!

  سرو خوراکی هایی مانند کیک های فنجانی و کاپ کیک ها امروز بسیار رایج است و عنصر اصلی خوراکی های روی میز برای پذیرایی از مهمانان است . معمولا ازین نوع کیک ها در انواع مختلف تهیه می شود و از آنجایی که طرفداران زیادی دارد همیشه به مقدار زیاد پخت می شود و همین مقدار زیاد سرو آن را مشکل می کند.

  راه حل این مشکل کجاست؟

  پیشنهاد ما استفاده کردن از شیرینی خوری دو طبقه مدل شصتی می باشد که حتما دست شما را برای پذیرایی بهتر باز خواهد گذاشت . می توانید چند نوع شیرینی  را در یک ظرف شیرینی دو طبقه چیده و پذیرایی بهتری داشته باشید .

  ظرف شیرینی خوری شیک مدل شصتی بسیار کاربردی هستند و به راحتی بر روی میز جای می گیرند , پایه دار بودن باعث نمای بیشتر و بهتر شیرینی خوری پایه برنز مدل شصتی  شما خواهد شد و خوش سلیقه بودنتان بیشتر خودنمایی خواهد کرد . همچنین شیرینی خوری جدید مدل شصتی با یک دسته مرکزی و ثابت به هم متصل هستند وهمین امر جابجایی آن را ساده تر و راحت تر کرده است.

  شما می توانید این محصول را با یک کلیک در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید .

  شیرینی خوری نباتی دوطبقه