شکلات خوری شیشه ای مدل آناناسی بزرگ

( )

72,500 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

در انبار موجود نیست

شکلات خوری شیشه ای مدل آناناسی بزرگ

شکلات خوری شیشه فلز

 • فلز برنزی با مقاومت پذیری بالا
 • شیشه ی براق و پر تلالو
 • دارای پایه ی فلزی
 • مجهز به فوم زیر پایه بررای پیشگیری از سرخوردن بر روی سطوح شیشه ای

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : پایه فلزی و ظرف بلوری
جنس درپوش : فلز
شکل : دایره
ابعاد : ارتفاع 24 سانتی متر ارتفاغ پایه 9 سانتی متر ارتفاع ظرف یلوری 9 سانتی متر ارتفاع درپوش 8 سانتی متر قطر ظرف یلوری 8 سانتی متر قطر سطح مفطع 8.5 سانتی متر

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست

پایه فلزی و ظرف بلوری
فلز
دست
دایره
ارتفاع 24 سانتی متر ارتفاغ پایه 9 سانتی متر ارتفاع ظرف یلوری 9 سانتی متر ارتفاع درپوش 8 سانتی متر قطر ظرف یلوری 8 سانتی متر قطر سطح مفطع 8.5 سانتی متر
 • شکلات خوری شیشه ای مدل آناناسی بزرگ

  میزمیزبان خود را چیده اید , خوراکی ها و تنقلات خوشمزه ای برای پذیرایی از مهمانان عزیز خود تدارک دیده اید , در اثر یک بی احتیاطی کوچک شکلات خوری شیشه ای شما واژگون می شود و میزبانی شما خدشه دار می شود !

  شما به عنوان میزبان برای پذیرایی از مهمانان خود بایستی ظروف شیک و زیبایی را انتخاب کنید تا بدرخشید .

  ظروف شکلات خوری سلطنتی از جمله ظروف جدید پذیرایی هستند که امروزه طرفداران زیادی دارد این ظروف از زیبایی خاص و درخشنده ای برخوردارند که نگاه هر بیننده ای را جلب می کند .

  زیبایی بی نظیر این ظروف یادآور چیدمان سبک اروپایی کلاسیک است که نوعی حس نوستالژیک پذیرایی سلطنتی را برای مهمانان شما تداعی می کند و برای همیشه در خاطرشان خواهد ماند .

  1001 انتخاب با 1 انتخاب!

  • فلز به کار رفته در ظرف شکلات خوری دکوری از مقاوت و استحکام بالایی برخوردار است , به هیچ وجه غور نمی شود و شکل و حالت خود را برای همیشه حفظ خواهد کرد . پایه این ظروف سفت ومحکم است و سقوط نمی کند .
  • پایه ی قندان پایه دار بسیار شیک می باشد که با نوعی فوم نازک و شیک پوشیده شده است و بدون هیچ گونه جابجایی بر روی میز یا هرجای دیگر قرار می گیرد . ظروفی که این پوشش را ندارند , جلوه ی قشنگی نداشته و نوعی بد سلیقگی را نشان می دهد .
  • شیشه بکار رفته در شکلات خوری شیشه ای بسیار درخشنده و مرغوب است که با لعاب زیبا و براقی پوشیده شده و تلالو آن را هزار برابر می کند.
  • نکته آخر اینکه لازم نیست برای داشتن پذیرایی لوکس و سلطنتی هزینه آنچنانی و غیر واقعی را پرداخت کنید , شکلات خوری شیشه فلز با قیمت متناسب و کاملا واقعی عرضه شده است که امروزه مزیت مهمی محسوب می شود .

  می توانید با یک کلیک به راحتی این محصولات زیبا و شیک را آنلاین سفارش داده و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.