قوانین و ضوابط شیک و تک

ثبت و پردازش سفارش
روزهای کاری فروشگاه شیک و تک از شنبه تا پنج شنبه می باشد. سفارش شما بعد از ثبت مورد پردازش قرار می گیرد. در صورتیکه شما در روز تعطیل اقدام به ثبت سفارش نموده باشید در اولین روز کاری بعد از تعطیلات سفارش شما پردازش شده و آماده ارسال می گردد.
مشتریان فروشگاه شیک و تک می توانند در 7 روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز اقدام به ثبت سفارش نمایند.
در نظر داشته باشید هنگام ثبت سفارش ورود اطلاعات صحیح و انتخاب تمامی موارد در سفارش کالا به عهده مشتری خواهد بود. در صورتیکه اطلاعات ناقص یا نادرست باشد امکان پیگیری و ثبت سفارش مشتری وجود نخواهد داشت.
بعد از ثبت سفارش پیش فاکتور خرید برای شما ایمیل خواهد شد تا از جزئیات خرید خود مطلع شوید. در صورتیکه مشتری از خرید خود منصرف گردد فقط تا قبل از ارسال سفارش می تواند ضمن تماس با واحد فروش فروشگاه شیک و تک انصراف خود را از خرید اعلام نماید.
ارسال سفارش
ارسال سفارش ها در تهران از طریق سرویس شیک و تک صورت می پذیرد. برای سایر شهرها ارسال با پست و یا تیپاکس صورت خواهد پذیرفت.در حال حاضر سفارش های با مبلغ بالاتر از صد و پنجاه هزار تومان شامل تحویل رایگان می شوند.
لازم به ذکر است فروشگاه شیک و تک با در نظر گرفتن صرفه و صلاح مشتری بهترین روش ارسال را انتخاب خواهد نمود و تمامی سفارشات مشتریان در هر نقطه از ایران به دست آن ها خواهد رسید .
تلاش فرشگاه شیک و تک در ارسال به موقع سفارش های مشتری می باشد و به همین منظور از خدمات شرکت تیپاکس بهره گرفته است. از آنجا که شرکت تیپاکس در تمامی شهرها شعبه ندارد لذا سفارش های آن دسته از مشتریان ساکن سایر شهرها از طریق پست ارسال می گردد.
در صورتیکه سفارش مشتری شامل مواردی شود که پست از پذیرش آن ها معذور باشد سفارش ها از طریق تیپاکس به نزدیک ترین شهر محل زندگی مشتری که تیپاکس در آن شهر شعبه دارد ارسال خواهد شد.
لازم به ذکر است برای محصولاتی نظیر مصنوعات چوبی، ساعت ایستاده، گرامافون ایستاده ، بوفه و ویترین، تشک خوشخواب و موارد مشابه در تهران و شهرستان از سرویس باربری استفاده خواهد شد. ارسال با باربری برای شهرستان تا باربری آن شهر خواهد بود. لازم به ذکر است تعرفه حمل تا باربری طبق نرخ درج شده در سایت برعهده مشتری می باشد.
سفارش های با وزن بالاتر از 15 کیلوگرم شامل هزینه باربری خواهد شد . بدیهی است جهت رفاه حال مشتریان بخشی از هزینه حمل نیز توسط فروشگاه پرداخت می گردد .
مبلغ هزینه ارسال باربری متناسب با وزن کالا متغیر بوده و از 15 هزار تومان تا 50 هزار تومان مطابق با مجموع وزن سفارش بر روی فاکتور اعمال خواهد گردید .
تمامی تلاش فروشگاه شیک و تک در ارسال سفارش های به موقع و در کوتاه ترین زمان ممکن خواهد بود. در صورت بروز حوادث غیر منتظره نظیر خرابی وسایط نقلیه شرکت حمل کننده، بسته بودن جاده ها و مسائلی از این دست امکان تحویل سفارش بعد از رفع نقص امکان پذیر خواهد بود. لازم به ذکر است این مسائل از کنترل فروشگاه شیک و تک خارج بوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
پرداخت وجه سفارش
در حال حاضر امکان پرداخت در محل تنها برای مشتریان تهران امکان پذیر می باشد. جهت سهولت و سرعت در ارسال سفارش توصیه می شود از درگاه پرداخت اینترنتی استفاده نمائید.
مشتریان محترم فروشگاه شیک و تک در سایر شهرها می توانند با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی و واریز فیش بانکی ثبت سفارش نمایند.
مغایرت سفارش
فروشگاه شیک و تک تمام تلاش خود را می نماید تا محصولات ارسالی مطابق با سفارش مشتری باشد. همچنین قبل از ارسال سفارش از سالم بودن سفارش اطمینان حاصل می نماید. در صورتیکه بعد از دریافت سفارش و مطابقت آن با پیش فاکتور ارسال شده اطمینان حاصل نمودید که سفارش ارسالی با کالای درخواستی مغایرت دارد خواهشمند است با بخش خدمات مشتریان تماس حاصل نمایید و مراتب را اعلام فرمائید تا ترتیب لازم برای عودت کالا صورت پذیرد. در صورتیکه امکان مشاهده مغایرت بدون باز کردن بسته بندی امکان پذیر است لطفا از باز کردن بسته بندی خودداری فرمائید. در صورتیکه مشاهده مغایرت تنها با باز کردن بسته امکان پذیر است لطفا تمامی متعلقات سفارش را به همراه سفارش مجدد بسته بندی کرده و ارسال نمائید. برای اطلاع از نحوه بازگرداندن کالا لطفا قبل از ارسال با بخش خدمات مشتریان تماس حاصل نمایئد.
خسارات ناشی از حمل
با توجه به اینکه کلیه کالاهای ارسالی قبل از ارسال چک می شوند و کالاها سالم به شرکت حمل کننده تحویل می گردد بنابراین خسارت های ناشی از حمل به عهده حمل کننده می باشد. فروشگاه شیک و تک تمام تلاش خود را می نماید تا سفارش های مشتریان سالم و بدون نقص به دست آنان برسد و در صورت بروز خسارت در زمینه پیگیری خسارات نیز با مشتریان محترم همراهی خواهد نمود تا وصول خسارات با کمترین زمان صورت پذیرد.
حریم خصوصی
فروشگاه شیک و تک به حریم خصوصی مشتریان خود احترام می گذارد و تلاش خود را می نماید تا در حد توان از حریم شخصی مشتریان خود دفاع نماید.
به اطلاع می رساند مسئولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور به عهده مشتری خواهد بود و فروشگاه شیک و تک هیچ گونه مسئولیتی را در قبال سوء استفاده از نام کاربری و کلمه عبور مشتریان به عهده نخواهد داشت.
تنها مرجع رسمی فروشگاه شیک و تک پایگاه اینترنتی فروشگاه شیک و تک به آدرس www.shikotak.com می باشد. تمامی تماس ها با مشتریان فروشگاه شیک و تک از طریق شماره تماس و آدرس مندرج در سایت صورت خواهد پذیرفت. فروشگاه شیک و تک در هیچ یک از برنامه های گفتگوی اینترنتی با شما تماس نخواهد داشت. مشتریان می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده نمیاند.
نمایندگی
فروشگاه شیک و تک در هیچ نقطه ای از ایران نمایندگی ندارد. کلیه خدمات از طریق دفتر مرکزی فروشگاه شیک و تک که آدرس و تلفن آن در سایت درج شده است صورت می گیرد.