سرویس روتختی طرح هانا

محصول جدید

سرویس روتختی طرح هانا

در دو مدل لحاف روتختی و کاور لحاف

جنس رانفورس

جزئیات بیشتر

ناموجود

  • یک نفره 90
  • دو نفره 160
  • سرویس روتختی لحاف دوخت دار
  • سرویس روتختی کاوری
این محصول دیگر در انبار موجود نیست
 
توضیحات محصول

سرویس روتختی طرح هانا

سرویس روتختی  دو نفره  طرح هانا از سری  منسوجات  پرطرفدار  شرکت روتختی ترک آز می باشد که در کارخانه های تمام اتوماتیک به  صورت دقیق برش خورده  و  دوخته  می  شوند . روتختی برند ترک آز از مواد  اولیه ی  بسیار با کیفیت تهیه  می شود  پارچه ی  بکار رفته در روتختی دونفره طرح هانا  از جنس نخی رانفورس می باشد که  ماندگاری بالایی داشته  و  تضمین کننده ی خواب راحت برای شما  خواهد  بود . لحاف روتختی از الیاف  هالو پر شده  که  محصول کشور کره  است . الیاف هالو  یا در اصطلاح  رایج  توپی الکتریسیته  ساکن تولید نمی کند و از بروز هرگونه  آلرژی  پیشگیری  می نماید .

روتختی  دو نفره  طرح  هانا  در دو مدل  لحاف رو تختی و کاور لحاف عرضه  شده  است . مدل لحاف روتختی 6 تکه شامل یک  لحاف  روتختی , چهار عدد روبالشی  و  یک  ملحفه ی کشدوخت  می باشد  .

روتختی  دو نفره  طرح هانا  مدل کاور لحاف نیز شامل یک کاور لحاف ,چهار عدد روبالشی و یک ملحفه ی کشدوخت است . ملحفه ی کشدوخت را به آسانی می توان به روی تشک کشید و در موقع شستشو برداشت . ملحفه ی کشدوزی شده به عرض 160 است و در صورت نیاز می توانید اندازه ی 180 را سفارش دهید .

کالای خواب طرح هانا در اندازه یک نفره  نیز در دو مدل لحاف روتختی و کاور لحاف عرضه شده است که شامل یک لحاف روتختی  یا کاور لحاف , دو عدد رو بالشی و ملحفه ی کشدار به عرض 90 سانتیمتر می باشد .

روتختی دو نفره طرح هانا از لحاظ زیبایی و همچنین از لحاظ کیفیت برای شما یک خرید ایده آل خواهد بود .

روتختی دو نفره طرح هانا

 
اطلاعات محصول
نوعیک نفره 4 تکه- دو نفره 6 تکه
جنسرانفورس
نوع لحافلحاف دوختدار
ابعاد لحافیک نفره 160x225- دو نفره : 210X225
محتویات لحافالیاف کره ای- هالو 320گرم
ابعاد کاوریک نفره 160x225- دو نفره : 210X225
ابعاد ملحفه تشکیک نفره : 90X200 به علاوه 30سانت ارتفاع تشک- دو نفره : 160X200 به علاوه 30سانت ارتفاع تشک- 180X200 به علاوه 30سانت ارتفاع تشک
تعداد روبالشییک نفره : 2 عدد- دو نفره : 4 عدد
ابعاد روبالشی50X70
قابلیت شستشودست- ماشین لباسشویی
دمای شستشو40 درجه سانتی گراد
توضیحات شستشواز شستشو با پودر های آنزیم دار، درجه بالای خشک کن و آ ب بسیار داغ خودداری شود. توصیه می شود بعد از شستشوی لحاف از آویزان کردن و چلاندن آن خودداری نمایید . محصولات الیافی بهتر است در جای مسطح خشک شود.
شامللحاف(کاور)،ملحفه کش دار، روبالشی
سایر توضیحاتاین محصول در دو نوع یکنفره و دونفره و به صورت سرویس لحاف و سرویس کاور قابل سفارش می باشد لطفا از قسمت بالای صفحه نوع سرویس خود را برای سفارش انتخاب کنید.

نوشتن نقد و نظر

سرویس روتختی طرح هانا

سرویس روتختی طرح هانا

در دو مدل لحاف روتختی و کاور لحاف

جنس رانفورس

نوشتن نقد و نظر

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

منو