اسب موزیکال صورتی-آبی

محصول جدید

  • چرخ و فلک موزیکال و متحرک
  • دارای رنگ صورتی-آبی 
  • بدون نیاز به باتری و شارژر
  • مناسب برای هدیه به کودکان

جزئیات بیشتر

51,000 تومان

- +

 
توضیحات محصول

اسب موزیکال صورتی-آبی

اسب موزیکال ایده ای خوب برای تزیین اتاق کودکان و نوجوانان است.ایده ای جذاب و آرام بخش که گذر زمان را برایتان موزون و دل انگیز می کند .

یک روز کاری خسته کننده داشته اید و کودکتان بی قرار است و گریه می کند و شما زمان زیادی برای آرام کردن دلبندتان ندارید ولی او نیاز به یک لالایی گوشنواز و دلنشین دارد ، چرخ و فلک فانتزی را کوک می کنید و با صورتی خندان مقابل کودکتان قرار می دهید اسب موزیکال می چرخد و با ریتمی دل انگیز می نوازد و دلبند شما آرام می شود .

به گفته روانشناسان اشیاء متحرک توجه کودکان را جلب می کند . وقتی او گریه می کند اسبهای موزیکال می چرخند و او نگاه می کند و چرخ و فلک می نوازد و کودک گوش می دهد و این لالایی موزون و آرام بخش او را به خوابی ناز و عمیق فرو می برد .

سفر به کودکی !

حتی خود شما هم ازدیدن چرخ و فلک موزیکال هیجان نوستالژیکی را در درون خود احساس می کنید که به خاطرات خوب کودکی تان پرتاب می شوید و از تصور دوباره ی آن لحظات شیرین لذت می برید .

نوای دل انگیز این چرخ و فلک حسی را در درون تان بیدار می کند که توصیف ناشدنی است . چیزی در درون تان شما را صدا می زند و این تجربه شیرینی مثال نزدنی است .

چرخ و فلک فانتزی که به آن کراسل نیز می گویند در سه رنگ متنوع آبی ، سفید و صورتی متناسب با انواع دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان طراحی شده است این وسیله بی نیاز از هرنوع باتری و شارژر است و به راحتی می توانید با چرخاندن پایه از آن استفاده کنید.

شیک و تک این وسیله ی خاص را برای شما که خوش سلیقه اید با یک کلیک ، درب منزل تان تحویل می دهد و در استفاده بهتر از زمان کمک تان می کند .

 
اطلاعات محصول
جنسپلاستیک
ابعاد کلیارتفاع 18 سانتی متر قطر 10 سانتی متر
سایر توضیحاتقابلیت پخش موزیک با کوک کردن بدون نیاز به باتری

نوشتن نقد و نظر

اسب موزیکال صورتی-آبی
  • چرخ و فلک موزیکال و متحرک
  • دارای رنگ صورتی-آبی 
  • بدون نیاز به باتری و شارژر
  • مناسب برای هدیه به کودکان

نوشتن نقد و نظر

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

مشخصات کلی

جنسپلاستیک
ابعاد کلیارتفاع 18 سانتی متر
قطر 10 سانتی متر

سایر ویژگی‌ها

سایر توضیحاتقابلیت پخش موزیک با کوک کردن
بدون نیاز به باتری

منو