گوی موزیکال بزرگ فرشته

( )

38,500 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

در انبار موجود نیست

در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده

موجود شد به من اطلاع بده

گوی موزیکال بزرگ فرشته

 • گوی شیشه ای کریستال

 • فرشته ی گردان

 • فضای داخلی برفی

 • پایه ی فانتزی شیک

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : گوی کریستال، پایه رزین
ابعاد کلی : ارتفاع 15 سانتی متر ارتفاع پایه 6 سانتی متر قظر گوی 9 سانتی متر قطر سطح مقطع 9 سانتی متر
سایر توضیحات : قابلیت پخش ملودی

گوی کریستال، پایه رزین
ارتفاع 15 سانتی متر ارتفاع پایه 6 سانتی متر قظر گوی 9 سانتی متر قطر سطح مقطع 9 سانتی متر
قابلیت پخش ملودی
 • گوی موزیکال بزرگ فرشته

  گوی موزیکال بزرگ فرشته ایده ای خوب برای تزیین اتاق کودکان و نوجوانان است.ایده ای جذاب و آرام بخش که گذر زمان را برایتان موزون و دل انگیز می کند .

  یک روز کاری خسته کننده داشته اید و کودکتان بی قرار است و گریه می کند و شما زمان زیادی برای آرام کردن دلبندتان ندارید ولی او نیاز به یک لالایی گوشنواز و دلنشین دارد ، گوی شیشه ای کریستال فرشته را کوک می کنید و با صورتی خندان مقابل کودکتان قرار می دهید گوی موزیکال می چرخد و با ریتمی دل انگیز می نوازد و دلبند شما آرام می شود .

  به گفته روانشناسان اشیاء متحرک توجه کودکان را جلب می کند . وقتی او گریه می کند فرشته نشسته در میان گوی  می چرخند و او نگاه می کند و موسیقی ملایمی می نوازد و کودک گوش می دهد و این لالایی موزون و آرام بخش او را به خوابی ناز و عمیق فرو می برد .

  سفر به کودکی !

  حتی خود شما هم از دیدن گوی موزیکال شیشه ای فرشته هیجان نوستالژیکی را در درون خود احساس می کنید که به خاطرات خوب کودکی تان پرتاب می شوید و از تصور دوباره ی آن لحظات شیرین لذت می برید .

  نوای دل انگیز این گوی شیشه ای موزیکال حسی را در درون تان بیدار می کند که توصیف ناشدنی است . چیزی در درون تان شما را صدا می زند و این تجربه شیرین مثال نزدنی است .

  گوی شیشه ای برفی فرشته سفید متناسب با انواع دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان طراحی شده است این وسیله بی نیاز از هر نوع باتری و شارژر است و به راحتی می توانید با چرخاندن پایه، از آن استفاده کنید .

  شیک و تک این وسیله ی خاص را برای شما که خوش سلیقه اید با یک کلیک ، درب منزل تان تحویل می دهد و در استفاده بهتر از زمان کمک تان می کند .

  گوی موزیکال بزرگ فرشته