بخرید و 1,020 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید

میز کامپیوتر و مطالعه مدل آراد گردویی

( )

510,000 تومان

میز کامپیوتر و مطالعه مدل آراد گردویی

  • میز مطالعه چوبی مدرن

  • رنگ گردویی مطابق تصویر

  • میز مطالعه کمد دار با ریل آرام بند

  • مناسب برای میز کامپیوتر و میز لپ تاپ

  • محصول شرکت تولیکا

میز کامپیوتر و مطالعه مدل آراد گردویی

میز کامپیوتر یکی از پر کاربردترین مصنوعات چوبی در منزل است . اکثر ما در خانه یک دستگاه کامپیوتر و یا لپ تاپ در منزل داریم و از آنجا که برای استفاده از آن لاجرمی بایست از یک میز کامپیوتر مناسب استفاده کنیم .

اما میز کامپیوتر شما می تواند میز مطالعه شما نیز باشد . اگر طراح آن خوش فکر بوده باشد حتماَ میز کامپیوتر شما را به گونه ای طراحی نموده است که دیگر نیازی به هزینه مجدد برای یک میز مطالعه نداشته باشید .

در نظر گرفتن یک کشو و یک کمد برای میز کامپیوتر نیز به شما این امکان را می دهد تا بتوانید همیشه وسایلی ضروری مانند کتاب های مورد نیازتان را در دسترس ترین قسمت در زیر میز تحریرتان داشته باشید .

اما همیشه به کیفیت میز تحریر یا میز کامپیوتری که تهیه می کنید دقت داشته باشید . میز کامپیوتر و میز مطالعه تان را از برندهایی که در زمینه تولید میز صاحب نام هستند و استانداردهای تولید را در محصولات شان رعایت می کنند تهیه نمائید .

برای تهیه محصولات با کیفت که به حفظ ارگونومی بدن شما در هنگام کار با کامپیوتر کمک می کند می توانید از مدل های میز کامپیوتر و میز تحریرهای موجود در سایت شیک و تک اقدام به سفارش نمائید تا با خاطری آسوده خرید کنید و شیک و تک آن را در اسرع وقت به شما تحویل دهد.

میز کامپیوتر و مطالعه آراد گردویی

ملامینه با روکش ام دی اف
عرض 60cm- طول 130cm- ارتفاع 75cm
به صورت قطعات مجزا در بسته بندی کارتن عرضه می گردد
دارای راهنمای نصب می باشد که بر اساس آن قطعات به راحتی روی هم قابل مونتاژ است.درصورت نیاز به مونتاژ و نصب شامل دریافت هزینه می باشد.
دو هفته پس از ثبت سفارش
1سال گارانتی شرکت تولیکا
به صورت نقدی 1/3 زمان عقد قرار دار و الباقی 24 ساعت قبل از تحویل بار تسویه می گردد
دارای یک عدد کشو و یک عدد کمد
آرام بند