بخرید و 1,020 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید

میز تحریر و کامپیوتر مدل آراد بلوطی

( )

510,000 تومان

میز تحریر و کامپیوتر مدل آراد بلوطی

  • میز تحریر و کامپیوتر مدرن و کم جا

  • مناسب برای کامپیوتر و لپ تاپ

  • دارای یک عدد کشو و کمد با ریل آرام بند

  • رنگ بلوطی مطابق تصویر

میز تحریر و کامپیوتر مدل آراد بلوطی

میز تحریر و کامپیوتر یکی از پر کاربردترین مصنوعات چوبی در منزل است . اکثر ما در خانه یک دستگاه کامپیوتر و یا لپ تاپ در منزل داریم که معمولاً از همان میز کامپیوتر بعنوان میز تحریر نیز استفاده می کنیم .  بنابراین مهم است میز تحریر و کامپیوتر شما استانداردهای لازم ساخت را دارا باشد .

وجود فضای کافی بر روی میز تحریر یکی از نکاتی است که در هنگام انتخاب این میز تحریر دو کابرده باید به آن توجه نمائید .

در صورتیکه از کامپیوتر استفاده می کنید بهتر است میز تحریر و کامپیوتر شما فضایی را برای قرار دادن کیس داشته باشد تا فضای ناخواسته ای در زیر میز اشغال نکند .

در نظر گرفتن یک کشو و یک کمد برای میز تحریر و کامپیوتر نیز به شما این امکان را می دهد تا بتوانید همیشه وسایلی ضروری مانند کتاب های مورد نیازتان را در دسترس ترین قسمت در زیر میز تحریرتان داشته باشید .

اما همیشه به کیفیت میز تحریر یا میز کامپیوتری که تهیه می کنید دقت داشته باشید . میز کامپیوتر و میز مطالعه تان را از برندهایی که در زمینه تولید میز صاحب نام هستند و استانداردهای تولید را در محصولات شان رعایت می کنند تهیه نمائید .

برای تهیه محصولات با کیفت که به حفظ ارگونومی بدن شما در هنگام کار با کامپیوتر کمک می کند می توانید از مدل های میز کامپیوتر و میز تحریرهای موجود در سایت شیک و تک اقدام به سفارش نمائید تا با خاطری آسوده خرید کنید و شیک و تک آن را در اسرع وقت به شما تحویل دهد.

میز تحریر و کامپیوتر مدل آراد بلوطی

ملامینه با روکش ام دی اف
عرض 60cm- طول 130cm- ارتفاع 75cm
به صورت قطعات مجزا در بسته بندی کارتن عرضه می گردد
دارای راهنمای نصب می باشد که بر اساس آن قطعات به راحتی روی هم قابل مونتاژ است.درصورت نیاز به مونتاژ و نصب شامل دریافت هزینه می باشد.
دو هفته پس از ثبت سفارش
1سال گارانتی شرکت تولیکا
به صورت نقدی 1/3 زمان عقد قرار دار و الباقی 24 ساعت قبل از تحویل بار تسویه می گردد
دارای یک عدد کشو و یک عدد کمد
آرام بند