گرامافون رومیزی مدل کارولین

( )

670,000 تومان

گرامافون رومیزی مدل کارولین

 • گرامافون فلش خور

 • گیرنده دو موج رادیو 

 • درگاه USB

 • بدنه چوب - شیپور آبکاری شده

 • برند والتر

 • دارای 1 سال گارانتی

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس بدنه : چوب
جنس شیپور : آبکاری شده

گارانتی

گارانتی :
مدت گارانتی : یک سال گارانتی شرکت والتر

ورودی/ خروجی

ورودی : درگاه USB

پخش

گیرنده رادیو : FM- AM

سایر مشخصات محصول

موتور : سه دور

چوب
آبکاری شده
درگاه USB
FM- AM
سه دور
یک سال گارانتی شرکت والتر
 • گرامافون رومیزی مدل کارولین

  گرامافون از جمله وسایلی نوستالژیک است که بسیاری از افراد را شیفته خود ساخته است .

  گرامافون های قدیمی با قابلیت پخش صفحات موزیک برای خیلی از ما آشنا هستند اما گرامافون های امروزی قابلیت های دیگری نیز دارند که آن ها را برای زندگی امروز متناسب ساخته است .

  گرامافون فروشی

  خیلی از افراد به دلیل اینکه در شهری زندگی می کنند که امکانات تهیه همه وسایل را ندارند و یا وجود مشغله کاری ترجیح می دهند به صورت اینترنتی خرید گرامافون را انجام دهند . علاوه بر سهولت خرید شما این امتیاز را دارید که از جزئیات بیشتری درباره محصول باخبر شوید .

  فروشگاه شیک و تک یک گرامافون فروشی حرفه ای است که به این نیاز شما پاسخ گفته و بهترین مدل ها را به همراه قیمت گرامافون به شما معرفی می کند .

  مدل های گرامافون

  گرامافون به صورت کلی در دو گروه گرامافون رومیزی و گرامافون ایستاده که به آن گرامافون مبله نیز می گویند دسته بندی می شود .

  کارولین یک گرامافون رومیزی است .

  رادیو گرامافون

  رادیو گرامافون در واقع نوعی از گرامافون است که علاوه بر قابلیت اصلی گرامافون که پخس صفحه است می تواند گیرنده رادیو نیز باشد . با این حساب می توانید از گرامافون خود به رادیو نیز گوش کنید و نیاز به دو دستگاه متفاوت در خانه ندارید .

  گرامافون رومیزی کارولین گیرنده دو موج رادیو نیز هست . شما می توانید برنامه شبکه های رادیویی دو موج FM و AM را از طریق این گرامافون گوش کنید .

  گرامافون فلش خور

  گرامافون رومیزی کارولین دارای درگاه USB است . شما می توانید فلش خود را به گرامافون وصل کنید و این بار لذت پخش موسیقی را از طریق یک گرامافون فلش خور تجربه کنید .

  گرامافون رومیزی کارولین دارای بدنه ای از جنس چوب است و شیپور آن آبکاری شده است . موتور این گرامافون سیکو ژاپن و سه دور است . کارولین از مجموعه گرامافون های رومیزی والتر می باشد و شامیل یک سال گارانتی شرکت والتر است .