ظرف مرغ سرامیکی گرد طرح الگانت

( )

62,040 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

مرغ خوری سرامیکی گرد طرح الگانت

 • ظرف مرغ سرامیکی

 • جنس سرامیک با لعاب چینی

 • شکل گرد و دسته دار

 • محصول گلد کی

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : سرامیک
ابعاد مدل کوچک :
شکل : گرد و دارای دسته
ابعاد کلی : 28X28X4

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست- ماشین ظرفشویی

سرامیک
دست- ماشین ظرفشویی
گرد و دارای دسته
28X28X4
 • ظرف مرغ سرامیکی گرد طرح الگانت

  مرغ جزء غذاهایی است که معمولاً در بسیاری از مهمانی ها طبخ و سرو می شود و معمولاً جزء غذای اصلی محسوب می شود و در کنار آن انواع خورشت و دسر نیز سرو می شود .

  بنابراین اهمیت دارد که ظرف مرغ خوری شما برای سرو غذای اصلی ظرف شیک و زیبایی باشد که علاوه بر اینکه زحمت چند ساعته شما را در طبخ غذا به خوبی نشان می دهد بلکه اشتهای مهمانان نیز را باز کند .

  برای سرو مرغ می توانید از ظرف مرغ خوری سرامیکی استفاده کنید . مرغ خوری سرامیکی علاوه بر اینکه ساده ، شیک و زیباست غذای شما را نیز به خوبی نمایش می دهد چرا که سبک آن ساده است و محتویات ظرف بیشترین جلوه را خواهد داشت . همچنین رنگ این مرغ خوری سفید است و غذا در ظرف سفید بیشترین جلوه را خواهد داشت .

  اگر از ذوق و سلیقه خود نیز در تزیین غذا استفاده کنید کار تمام است . ظرف مرغ خوری شما با محتویات غذا و تلفیقی زیبا از رنگ مخلفات غذا بهترین جلوه را به میز پذیرایی شما خواهد داد .

  می توانید به دلخواه خود از ظروف مرغ خوری گرد یا مستطیل برای سرو مرغ استفاده کنید . البته به یاد داشته باشید تعداد مهمانان را مدنظر داشته باشید و برای اینکه به هم ریختگی در سفره شما وجود نداشته باشد از مرغ خوری ست استفاده کنید . حتما این نکته را در هنگام خرید مدنظر داشته باشید تا بعد از مدتی که به دنبال لنگه مرغ خوری خود می گردید مجبور نباشید مکان های مختلفی را بگردید .

  ظرف مرغ سرامیکی گرد