مرغ خوری سرامیکی بیضی طرح رویال

( )
 • کوچک
 • متوسط

49,800 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

مرغ خوری سرامیکی بیضی طرح رویال

 • ظرف مرغ سرامیکی

 • دارای دو سایز کوچک و متوسط

 • قابل استفاده در ماکرویو

 • محصول گلد کیش

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : سرامیک
ابعاد مدل کوچک : 30X20X7
ابعاد مدل بزرگ : 35X23X7
شکل : مستطیل شکل و دارای دسته

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست- ماشین ظرفشویی

سرامیک
30X20X7
35X23X7
دست- ماشین ظرفشویی
مستطیل شکل و دارای دسته
 • مرغ خوری سرامیکی بیضی طرح رویال

  مرغ جزء غذاهایی است که معمولاً در بسیاری از مهمانی ها طبخ و سرو می شود و معمولاً جزء غذای اصلی محسوب می شود و در کنار آن انواع خورشت و دسر نیز سرو می شود .

  بنابراین اهمیت دارد که ظرف مرغ خوری شما برای سرو غذای اصلی ظرف شیک و زیبایی باشد که علاوه بر اینکه زحمت چند ساعته شما را در طبخ غذا به خوبی نشان می دهد بلکه اشتهای مهمانان نیز را باز کند .

  برای سرو مرغ می توانید از ظرف مرغ خوری سرامیکی استفاده کنید . مرغ خوری سرامیکی علاوه بر اینکه ساده ، شیک و زیباست غذای شما را نیز به خوبی نمایش می دهد چرا که سبک آن ساده است و محتویات ظرف بیشترین جلوه را خواهد داشت . همچنین رنگ این مرغ خوری سفید است و غذا در ظرف سفید بیشترین جلوه را خواهد داشت .

  اگر از ذوق و سلیقه خود نیز در تزیین غذا استفاده کنید کار تمام است . ظرف مرغ خوری شما با محتویات غذا و تلفیقی زیبا از رنگ مخلفات غذا بهترین جلوه را به میز پذیرایی شما خواهد داد .

  می توانید به دلخواه خود از ظروف مرغ خوری گرد یا مستطیل برای سرو مرغ استفاده کنید . البته به یاد داشته باشید تعداد مهمانان را مدنظر داشته باشید و برای اینکه به هم ریختگی در سفره شما وجود نداشته باشد از مرغ خوری ست استفاده کنید .

  مرغ خوری طرح الگانت دارای دو سایز بزرگ و کوچک نیز است که به شما امکان می دهد متناسب با نیاز و فضایی که برای پذیرایی در اختیار دارید اقدام به خرید بهینه نمائید .

  مرغ خوری سرامیکی بیضی طرح بوته رز