بخرید و 80 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید

مرغ خوری سرامیکی گل دار گرد متوسط

( )

44,000 تومان

مرغ خوری سرامیکی گل دار گرد متوسط

  • ظرف مرغ خوری سرامیکی

  • منقش با طلای طبیعی

  • شکل گرد کوچک

  • ابعاد 30x5

  • محصول شرکت ویرا کیش  ( BVK )

مرغ خوری سرامیکی گل دار گرد متوسط

اهمیت دارد که ظرف مرغ خوری شما برای سرو غذای اصلی ظرف مرغ خوری شیک و زیبایی باشد که علاوه بر اینکه زحمت چند ساعته شما را در طبخ غذا به خوبی نشان می دهد بلکه اشتهای مهمانان را نیز باز کند .

برای سرو مرغ می توانید از مرغ خوری سرامیکی استفاده کنید .مرغ خوری سرامیکی گل دار علاوه بر اینکه شیک و زیباست غذای شما را نیز به خوبی نمایش می دهد و محتویات ظرف مرغ خوری بیشترین جلوه را خواهد داشت .

کوچک بودن این ظرف مرغ خوری این امکان را برای شما فراهم می آورد تا در قسمت های مختلف میز سرویس دهی بهتری را به مهمانان خود داشته باشید .

مرغ خوری سرامیکی گل دار یک محصول متفاوت از ویرا کیش می باشد که منقش به طلای طبیعی است و گل های رز طراحی شده روی ظرف برگرفته از طراحی سنتی انگلیسی است .

اگر از ذوق و سلیقه خود نیز در تزیین غذا استفاده کنید ، کار تمام است . ظرف مرغ خوری شما با محتویات غذا و تلفیقی زیبا از رنگ مخلفات غذا بهترین جلوه را به میز پذیرایی شما خواهد داد .

این ظرف مرغ خوری زیبا می تواند تکمیل کننده میز پذیرایی شما باشد . برای خرید مرغ خوری سرامیکی گل دار همین الان کلیک کنید تا شیک و تک میزبانی شما را تکمیل کند .

مرغ خوری سرامیکی گل دار گرد متوسط

سرامیک این محصول با طلای واقعی تزیین شده است.
طول 30سانتی متر ارتفاع 6 سانتی متر
دست- ماشین ظرفشویی
گرد