مرغ خوری سرامیکی گل دار گرد کوچک

( )

31,000 تومان

مرغ خوری سرامیکی گل دار گرد کوچک

 • ظرف مرغ خوری سرامیکی
 • منقش با طلای طبیعی
 • شکل گرد کوچک
 • ابعاد 25x5
 • محصول شرکت ویرا کیش  ( BVK )

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : سرامیک این محصول با طلای واقعی تزیین شده است.
ابعاد : طول 26 سانتی متر ارتفاع 5 سانتی متر
شکل : گرد

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست- ماشین ظرفشویی

سایر مشخصات محصول

قابلیت استفاده در مایکروویو :

سرامیک این محصول با طلای واقعی تزیین شده است.
طول 26 سانتی متر ارتفاع 5 سانتی متر
دست- ماشین ظرفشویی
گرد
 • مرغ خوری سرامیکی گل دار گرد کوچک

  اهمیت دارد که ظرف مرغ خوری شما برای سرو غذای اصلی ظرف مرغ خوری شیک و زیبایی باشد که علاوه بر اینکه زحمت چند ساعته شما را در طبخ غذا به خوبی نشان می دهد بلکه اشتهای مهمانان را نیز باز کند .

  برای سرو مرغ می توانید از مرغ خوری سرامیکی استفاده کنید .مرغ خوری سرامیکی گل دار علاوه بر اینکه شیک و زیباست غذای شما را نیز به خوبی نمایش می دهد و محتویات ظرف مرغ خوری بیشترین جلوه را خواهد داشت .

  کوچک بودن این ظرف مرغ خوری این امکان را برای شما فراهم می آورد تا در قسمت های مختلف میز سرویس دهی بهتری را به مهمانان خود داشته باشید .

  مرغ خوری سرامیکی گل دار یک محصول متفاوت از ویرا کیش می باشد که منقش به طلای طبیعی است و گل های رز طراحی شده روی ظرف برگرفته از طراحی سنتی انگلیسی است .

  اگر از ذوق و سلیقه خود نیز در تزیین غذا استفاده کنید ، کار تمام است . ظرف مرغ خوری شما با محتویات غذا و تلفیقی زیبا از رنگ مخلفات غذا بهترین جلوه را به میز پذیرایی شما خواهد داد .

  این ظرف مرغ خوری زیبا می تواند تکمیل کننده میز پذیرایی شما باشد . برای خرید مرغ خوری سرامیکی گل دار همین الان کلیک کنید تا شیک و تک میزبانی شما را تکمیل کند .
  از نکات مهم در نگهداری این ظرف مرغ خوری دقت به نکات شستشوی آن است. بهتر است این ظرف را هرگز در ماشین ظرفشویی قرار ندهید تا زیبایی آن مداوم باشد.

  مرغ خوری سرامیکی گرد کوچک