میز ناهار خوری تاشو کشو دار مستطیل

( )

882,000 تومان

میز ناهار خوری تاشو مستطیل

 • میز ناهار خوری تاشو کشودار چوبی
 • صرفه جویی در فضا و کم جا
 • تبدیل میز دو نفره به 4 نفره
 • تهیه شده از چوب نراد روسی
 • قابل تعمیر
 • در دو رنگ فندقی و ونگه
 • تحویل 15 روز بعد از سفارش

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : چوب
ابعاد : عرض 70cm- طول 120cm- ارتفاع 73cm

تحویل

زمان تحویل : 20 روز پس از ثبت سفارش

گارانتی

گارانتی :
مدت گارانتی : کلیه اجناسی که دارای معیوبیت می باشد تا 24 ساعت مهلت برگشت دارند

ویژگی های فنی

شرایط پرداخت : به صورت نقدی 1/3 زمان عقد قرار دار و الباقی 24 ساعت قبل از تحویل بار تسویه می گردد

چوب
عرض 70cm- طول 120cm- ارتفاع 73cm
20 روز پس از ثبت سفارش
کلیه اجناسی که دارای معیوبیت می باشد تا 24 ساعت مهلت برگشت دارند
به صورت نقدی 1/3 زمان عقد قرار دار و الباقی 24 ساعت قبل از تحویل بار تسویه می گردد
 • میز ناهار خوری تاشو کشو دار مستطیل

  میز ناهار خوری کم جا

  میز ناهار خوری تاشو کشودار مستطیل راه حل مناسبی برای بهره گیری از فضای کوچک آشپزخانه شماست .مشکلی که این روزها اکثر افراد با آن روبه رو هستند محدودیت فضای منزل شان است که به آن ها اجازه نمی دهد تا تمام وسایل مورد نیازشان را خریداری کنند .وسایل کم جا و تاشو از جمله راهکارهای فضاهای کوچک است . میز ناهار خوری تاشو دارای سه کشو می باشد , کشوها بخش های کاربردی هستند زیرا وسایل خرده ریز زیادی را در دسترس شما قرار می دهند .

  این میز ناهار خوری از دو طرف امکان تا شدن دارد . شما می توانید در مواقعی که به آن نیاز ندارید آن را تا کنید تا جمع شده و فضای کمتری را اشغال کند و مجدداً زمانی که به آن نیاز دارید آن را باز کنید . از آنجا که بازوی تا شونده این میز در دو طرف آن قرار دارد شما می توانید متناسب با فضای خود بخشی که مایل هستید را جمع کنید و از بقیه فضای میز استفاده کنید .

  همچنین می توانید این میز ناهار خوری تاشو را به همراه صندلی های تاشو سفارش دهید تا صندلی ها نیز در مواقعی که نیازی به آن ها نیست جمع شوند . به این صورت میزناهار خوری  در اختیار دارید که فضای کمی را اشغال می کند .

  میزناهار خوری 4 نفره تاشو

  این میز ناهار خوری تاشو مناسب 4 نفر است که تماماً از چوب تهیه شده است . چوب به کار رفته در تولید این میز غذا خوری چوب نراد روسی است که در برابر رطوبت نیز مقاوت بالایی دارد .همانطور که می دانید بافت چوب بسیار زیباست و وسایل تولید شده با چوب زیبایی خاص و منحصر به فردی دارند که هرکسی را به تمجید وامی دارد .

  میز ناهار خوری تمام چوب مدل تاشو طرح مستطیل زیبایی ، مقاومت و کیفیت را به صورت یکجا داراست .این میز ناهار خوری  4 نفره در دو رنگ ونگه و فندقی قابل سفارش می باشد .

  میز ناهار خوری تاشو مستطیل

  (1395-08-03)

  برای ایجاد تغییراتی مثل اضافه کردن کشو یا افزایش ارتفاع میز می بایست تماس بگیرید تا در صورت امکان ایجاد تعییرات قیمت خدمت تون اعلام میشه اما در رابطه با افزایش سطح روی میز پیشنهاد می کنیم که ابعاد سفارشی نداشته باشید چرا که اندازه ها طبق اندازه های استاندارد بوده و تغییر در اندازه ها زیبایی میز شما را هم کم می کنه

  (1395-08-03)

  سلام
  اگر طرف دیگرش رو هم سه تا کشو بزنید و حدود 4 سانت افزایش ارتفاع پایه ها و از هر طرف سطح تاشو میز رو به قدر پهنای یکی از تخته های تشکیل دهنده سطح اضافه کنید حدودا قیمت چقدر میشه؟
  ممنون

  (1395-05-02)

  میزها به سفارش هم تولید میشه و تبدیل به صورت 6 به 8 داریم. که بازم باید با فروشگاه تماس بگیرید. سفارش دقیق تون اعلام کنید که نسبت به اعلام قیمت اقدام شود

  (1395-05-02)

  با سلام و خسته نباشید،میز مستطیل ناهارخوری 8نفره یا 10 نفره تاشو هم دارید،یا بصورتی باشه که میز 6 نفره به 8 یا 10 نفره تبدیل بشه،،ممنون اگه این سایزو دارید بی زحمت قیمت هم ارسال نمایید با تشکر صمدی