بخرید و 1,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید

جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی

( )

51,000 تومان

جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی

  • جای لوازم خیاطی

  • جعبه چوبی

  • قابلیت جابجایی آسان

  • محفظه ی داخلی تفکیک شده

جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی

نخ و سوزن کجاست !

قیچی رو کجا گذاشتی !

....

سوال هایی از این قبیل معمولا در خانه ها زیاد رد و بدل می شود و معمولا مخاطب این سوالات هم مادران کد بانو می باشند و سرشان همیشه شلوغ است !

لوازم و ابزارخیاطی درهمه ی خانه ها وجود دارد و نیاز به یک جعبه خیاطی جدید دارد که جای ثابتی داشته باشد و همیشه برای تمام افراد خانه مشخص باشد تا از هم پاشیدگی و سردرگمی افراد خانه چلوگپری کند ,

جای لوازم خیاطی مدل چرخ خیاطی چوبی بسیار شکیل و زیبا طراحی شده است و طرح جدیدی است و خانومها معمولا طرفدار طرح های جدید هستند , جعبه لوازم خیاطی مدل چرخ خیاطی که با ابزار خیاطی مانند چرخ و نخ و سوزن و سایر لوازم خیاطی تزیین شده است و به راحتی تعیین کننده ی محتویات جعبه است .

جعبه خیاطی مدل چرخ خیاطی زیبایی خاصی دارند و نماد خیاطی که یکی از هنرهای ملزوم زندگی ست و می توانید از آن به عنوان جعبه ی خیاطی عروس استفاده کند و سمبل هنرمندی عروس را در چیدمان جهیزیه نشان دهید .

حسن جعبه لوازم خیاطی مدل چرخ خیاطی در این می باشد که به راحتی قابل حمل و نقل می باشند .

جعبه ی خیاطی به نوعی قفسه بندی شده است و می توانید لوازم و وسایل خیاطی را به صورت طبقه بندی شده در جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی قرار دهید و از چیدمان دقیق و منظم این وسایل در زمان های مورد نیاز لذت ببرید .

جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : چوب
ابعاد : ارتفاع 18، طول 28 و عرض 21.5 سانتی متر
سایر توضیحات : محفظه ی داخلی تفکیک شده
چوب
ارتفاع 18، طول 28 و عرض 21.5 سانتی متر
محفظه ی داخلی تفکیک شده

رنگ مطابق تصویر هست. لینک کانال تلگرام هم در بخش شبکه های اجتماعی وجود داره

با سلام
میشه ادرس کانال تلگرامتونو بفرستید؟
و اینکه رنگ کرم جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی( کد کالا : BC2773 ) رو هم دارید ؟(همین رنگی که تو اینترنت عکسشو گذاشتید) چطور باید سفارشش بدم؟

با سلام.
قسمت بالای صفحه اصلی لینک کانال تلگرام هست. به محض ورود هم براتون یک بنر باز میشه که می تونید توی کانال تلگرام مون عضو بشید

باسلام شما کانال تلگرامی ندارید!