بخرید و 1,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید

جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی

( )

51,000 تومان

جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی

  • جای لوازم خیاطی

  • جعبه چوبی

  • قابلیت جابجایی آسان

  • محفظه ی داخلی تفکیک شده

جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی

نخ و سوزن کجاست !

قیچی رو کجا گذاشتی !

....

سوال هایی از این قبیل معمولا در خانه ها زیاد رد و بدل می شود و معمولا مخاطب این سوالات هم مادران کد بانو می باشند و سرشان همیشه شلوغ است !

لوازم و ابزارخیاطی درهمه ی خانه ها وجود دارد و نیاز به یک جعبه خیاطی جدید دارد که جای ثابتی داشته باشد و همیشه برای تمام افراد خانه مشخص باشد تا از هم پاشیدگی و سردرگمی افراد خانه چلوگپری کند ,

جای لوازم خیاطی مدل چرخ خیاطی چوبی بسیار شکیل و زیبا طراحی شده است و طرح جدیدی است و خانومها معمولا طرفدار طرح های جدید هستند , جعبه لوازم خیاطی مدل چرخ خیاطی که با ابزار خیاطی مانند چرخ و نخ و سوزن و سایر لوازم خیاطی تزیین شده است و به راحتی تعیین کننده ی محتویات جعبه است .

جعبه خیاطی مدل چرخ خیاطی زیبایی خاصی دارند و نماد خیاطی که یکی از هنرهای ملزوم زندگی ست و می توانید از آن به عنوان جعبه ی خیاطی عروس استفاده کند و سمبل هنرمندی عروس را در چیدمان جهیزیه نشان دهید .

حسن جعبه لوازم خیاطی مدل چرخ خیاطی در این می باشد که به راحتی قابل حمل و نقل می باشند .

جعبه ی خیاطی به نوعی قفسه بندی شده است و می توانید لوازم و وسایل خیاطی را به صورت طبقه بندی شده در جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی قرار دهید و از چیدمان دقیق و منظم این وسایل در زمان های مورد نیاز لذت ببرید .

جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : چوب
ابعاد : ارتفاع 18، طول 28 و عرض 21.5 سانتی متر
سایر توضیحات : محفظه ی داخلی تفکیک شده
چوب
ارتفاع 18، طول 28 و عرض 21.5 سانتی متر
محفظه ی داخلی تفکیک شده
(1396-01-15)

رنگ مطابق تصویر هست. لینک کانال تلگرام هم در بخش شبکه های اجتماعی وجود داره

(1396-01-15)

با سلام
میشه ادرس کانال تلگرامتونو بفرستید؟
و اینکه رنگ کرم جعبه خیاطی جدید مدل چرخ خیاطی( کد کالا : BC2773 ) رو هم دارید ؟(همین رنگی که تو اینترنت عکسشو گذاشتید) چطور باید سفارشش بدم؟

(1395-12-07)

با سلام.
قسمت بالای صفحه اصلی لینک کانال تلگرام هست. به محض ورود هم براتون یک بنر باز میشه که می تونید توی کانال تلگرام مون عضو بشید

(1395-12-07)

باسلام شما کانال تلگرامی ندارید!