گلدان لبه توری ایکیا کوچک

( )

17,000 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

گلدان لبه توری ایکیا

رنگ سفید - سایز کوچک

جنس استیل با روکش رنگ

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : استیل با روکش رنگ
ابعاد : ارتفاع 16 سانتی متر - قطر دهانه 13 سانتی متر - قطر کف 10 سانتی متر

استیل با روکش رنگ
ارتفاع 16 سانتی متر - قطر دهانه 13 سانتی متر - قطر کف 10 سانتی متر
 • گلدان لبه توری ایکیا کوچک

  ایکیا از جمله برندهای محبوب وسایل خانه و دکوراسیون منزل است که محصولات آن با طراحی ساده و جذاب محیط زندگی ما را زیبا می سازد . طرح های ایکیا در سراسر جهان محبوب و پرکاربرد است . محصولات ایکیا جزء برندهای محبوبی است که اکثر عروس خانم ها در تهیه جهیزیه از آن غافل نیستند و حداقل چند قلم آن را در داخل جهیزیه تهیه می کنند .

  وسایل دکوری ایکیا جزء وسایل محبوب محصوب می شود که در بسیاری از خانه ها می توان نمونه های آن را پیدا کرد . گلدان ایکیا جزء پرطرفدارترین نمونه محصولات دکوری ایکیاست . گلدان لب توری یا گلدان لبه توری به شکل یک سطل طراحی شده است که شما می توانید گل ها را داخل آن قرار دهید . گلدان سطلی شما می تواند در کنار سینی شمع ایکیا که لبه توری دارد کامل شود .

  غالباً از این گلدان لبه توری در داخل آشپزخانه برای قرار دادن وسایل نیز استفاده می شود . به طور کلی استفاده خاصی نمی توان برای گلدان لبه توری تعریف کرد . استفاده از آن به نیاز و سلیقه شما برمی گردد اما مسلماً به دلیل طرح زیبای آن در قسمت های مختلف خانه کاربرد خواهد داشت .

  گلدان ایکیا

  (1396-08-06)

  سلام. بهتره برای کاشت گل طبیعی از این گلدان استفاده نکنید. جنس این گلدان فلزی هست و در اثر رطوبت دچار خوردگی خواهد شد این گلدان برای گل های مصنوعی گزینه مناسبی است

  (1396-07-30)

  سلام، من این گلدان از شما تهیه کردم، فقط یه سوالی ازتون دارم، من میتونم داخل این گلدان ، خاک هم بریزم و گل بکارم؟