گلدان جدید مدلPINK ROMANCE

( )

52,000 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

گلدان جدید مدل PINK ROMANCE

 • گلدان تک
 • مزین شده با طلای واقعی
 • سرامیک صاف و صیقلی
 • اندازه 24X10 سانتی متر
 • محصول ویراکیش ( BVK )

ویژگی ها

ویژگی های کلی

نوع : گلدان گل مصنوعی
جنس : سرلمیک، این محصول با طلای واقعی مزین شده است
شکل : استوانه ای
ابعاد کلی : ارتفاع 24 سانتی متر عرض 10 سانتی متر

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست

گلدان گل مصنوعی
سرلمیک، این محصول با طلای واقعی مزین شده است
دست
استوانه ای
ارتفاع 24 سانتی متر عرض 10 سانتی متر
 • گلدان جدید مدل PINK ROMANCE

  محیط خود را با یک تغییر کوچک زیبا تر کنید و لذت ببرید , همیشه با یک تغییر ساده و کوچک می توانید تغییر بسزایی در اطراف خود بوجود آورید , چه بسا با گذاشتن یک گلدان جدید یا جابجا کردن یک صندلی تغییرات خوب و قابل ملاحظه ای در محیط اطرافتان بوجود آورید و همین تنوع , باعث شادابی و طراوت بیشتر شما خواهد شد .

  گلدان جدید مدل PINK ROMANCE که می تواند دنیای شما را زیباتر کند . کنار تخت خوابتان بر روی پاتختی می توانید یک گلدان دکوری مدل PINK ROMANCE گذاشته و گلهای قشنگی را در آن قرار دهید که هر روز صبح , زمانی که چشمان خود را به صبح می گشایید زیبایی و شادابی را ببینید و لذت ببرید . گلدان جدید مدل PINK ROMANCEمطلا به طلای واقعی می باشد که نگاه هر بیننده ای را جلب می کند .

  گلدان سفید سرامیکی مدل PINK ROMANCE با کیفیت بسیار عالی و لعاب درخشنده و براق به مانند عروسی که در عین تک بودن شیک و خاص است و در میان حمع خودنمایی می کند , توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند .

  گلدان تک سرامیکی مدل PINK ROMANCE محصول ویراکیش می باشد که تمامی محصولات خود را مطابق یا سلیقه ی متقاضیان عرضه کرده و به عنوان یک برند شناخته شده در بازار محصولات سرامیکی فعالیت می کند .

  ویراکیش محصولات دیگری از جمله ظروف غذاخوری و ظروف پذیرایی را نیز عرضه کرده است که می توانید با یک کلیک سفارش داده و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

  گلدان جدید مدل PINK ROMANCE