بخرید و 220 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید

ظرف میوه پایه دار مدل خشتی

( )

111,800 تومان

در انبار موجود نیست

ظرف میوه پایه دار مدل خشتی

  • ظرف میوه خوری پایه برنز

  • شیشه ی بلوری درخشنده و پر طمطراق

  • پایه ی فلزی مستحکم

  • دارای نگه دارنده مقطعی برای پیشگیری از سُر خوردن بر روی سطوح صیقلی

ظرف میوه پایه دار مدل خشتی

پذیرایی لوکس و خاص را تجربه کنید .

ظرف پذیرایی همواره مورد توجه میزبان و میهمان می باشد , به طور مثال در انتخاب ظرف میوه پایه دار باید بهترین و جدید ترین ایده ها را درنظر بگیریم تا در مهمانی ها و مراسمی که برگزار می کنیم , بدرخشیم .

ظرف میوه پایه دار مدل خشتی می تواند پیشنهاد خوبی برای جلوه ی بیشتر میزبانی شما باشد , چرا که تمام خصوصیات یک ظرف میوه خوری شیک و لوکس را داراست :

  • شیشه بکار رفته در میوه خوری پایه برنز بسیار درخشنده و مرغوب می باشد که با لعاب زیبا و براقی پوشیده شده است و تلالو آن را هزار برابر می کند .
  • پایه ی  میوه خوری شیشه فلز بسیار شیک و با نوعی فوم نازک و ظریف پوشیده شده است و بدون هیچ گونه جابجایی بر روی میز یا هرجای دیگر قرار می گیرد . ظروفی که این پوشش را ندارند , جلوه ی قشنگی نداشته و نوعی بد سلیقگی را نشان می دهد .
  • فلز به کار رفته در میوه خوری خشتی از مقاوت و استحکام بالایی برخوردار است و به هیچ وجه قُر نمی شود و شکل و حالت خود را برای همیشه حفظ خواهد کرد . پایه این ظروف سفت و محکم است و سقوط نمی کند .

نکته آخر اینکه لازم نیست برای داشتن پذیرایی لوکس و سلطنتی هزینه آنچنانی و غیر واقعی را پرداخت کنید , ظرف میوه خوری پایه برنز با قیمت متناسب و کاملا واقعی عرضه شده است که امروزه مزیت مهمی محسوب می شود .

ظرف میوه پایه دار مدل خشتی

Save

جنس ظروف بلوری جنس پایه فلزی
ارتفاع 21 سانتی متر ارتفاغ پایه 10 سانتی متر قطر ظرف بلوری 31 سانتی متر قطر سطح مقطع 15.5 سانتی متر
دست
گرد

برای مشاهده سایر محصولات مشابه می بایست به دسته بندی مربوط به اون محصول مراجعه کنید. مثلا اگر شمعدان این مدل میخاید باید به بخش شمع و جاشمعی تو دسته لوازم دکوری برید. فروش این فروشگاه فقط به صورت اینترنتی و به به سراسر ایران می باشد. این فروشگاه هیچ شعبه ای در هیچ شهری ندارد

مدلهای دیگر این ظرف را کجا میشود دید؟ شمعدان هم دارد؟درشهر مشهد به کجا باید مراجعه کنم؟