ساعت ایستاده پاندول دار طرح سلنا فندقی

( )

1,316,000 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

 ساعت ایستاده پاندول دار طرح سلنا فندقی

  • ساعت ایستاده چوبی

  • جنس چوبی

  • رنگ فندقی مطابق تصویر

  • دارای یک عدد کشو

  • دارای یک سال گارانتی

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : چوب
ابعاد : ارتفاع: 180 سانتی متر عرض: 70 سانتی متر عمق: 30 سانتی متر

گارانتی

زمان شروع گارانتی : از زمان تحویل کالا
شرایط گارانتی : کالاهایی دارای گارانتی هستند که دارای برگه ضمانت باشند ، جهت استفاده از خدمات گارانتی ، به همراه داشتن برگه ی ضمانت ضروری است.
موارد عدم شمول گارانتی : خسارت ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل و نقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، اتش یا حرارت زیاد یا گرد و غبار شدید. خسارت ناشی از تغییر در کاربری. خسارت ناشی از دستکاری افراد غیر متخصص و بلاهای طبیعی.

چوب
ارتفاع: 180 سانتی متر عرض: 70 سانتی متر عمق: 30 سانتی متر
از زمان تحویل کالا
کالاهایی دارای گارانتی هستند که دارای برگه ضمانت باشند ، جهت استفاده از خدمات گارانتی ، به همراه داشتن برگه ی ضمانت ضروری است.
خسارت ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل و نقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، اتش یا حرارت زیاد یا گرد و غبار شدید. خسارت ناشی از تغییر در کاربری. خسارت ناشی از دستکاری افراد غیر متخصص و بلاهای طبیعی.
    (1396-07-26)

    سلام. من دقیقا همین مدل و رنگ از این ساعت رو دارم. تو شهر خودمون رشت تقریبا 15 تا 20 مدل مختلف از این نوع ساعت اون هم فقط تو 6 مغازه وجود داره. که به نظر من این زیباترین بوده. بقیه مدل ها شکل مکعب مستطیله .و کیفیت چوبشون پایینه و یا mdf هست. ضمنا اندازه صفحه ساعتش نسبت به بقیه که دیدم خیلی بزرگتره و زمینه سفید متمایل به کرم داره. با نوشته هایی که دورش بیضی طلایی رنگه. یه جلوه خاصی داره. و از دور میشه ساعتش رو خوند. یک باطری نیم قلمی برای ثانیه شمارش که مستقل عمل میکنه. یک باطری قلمی برای ساعتش که روش نوشته quartz و دو عدد باطری قلمی برای پخش زنگشه و دو عدد باطری متوسط برای پاندولش . جمعا 4 تا باطری قلمی و دو تا متوسط استفاده میشه. پایینش هم یه کشو داره.