15,000 تومان تخفیف ویژه !
ارزان شد! هفت سین طرح برگ

هفت سین طرح برگ

50,000 تومان

35,000 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

هفت سین طرح برگ

جنس سرامیکی

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : سرامیک
تعداد : 6 پارچه
شامل : 6 عدد کاسه سرامیکی طرح ستاره

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست- ماشین ظرفشویی

سرامیک
6 پارچه
6 عدد کاسه سرامیکی طرح ستاره
دست- ماشین ظرفشویی
 • هفت سین طرح برگ

  عید نوروز و چیدن هفت سین از سنت های نیک ایرانی است که هر ساله در میان ما ایرانی ها رواج دارد . با نزدیک شدن به سال جدید و برای استقبال از بهار تزیین سفره هفت سین و چیدن یک سفره هفت سین جدید و متفاوت از دغدغه های خانم های با سلیقه ایرانی محسوب می شود .

  فروشگاه شیک و تک نیز به استقبال بهار رفته است و برای خانم های خوش سلیقه ایرانی هفت سین های جدید و زیبایی را تدارک دیده است . تمام تلاش خود را نموده ایم تا هفت سینی را به شما عرضه نماییم تا علاوه بر شیک و تک بودن خاص سلیقه و ذائقه ایرانی شما باشد .

  هفت سین 95 فروشگاه شیک و تک با طرحی ایرانی و الهام گرفته از نقوش زیبای اسلیمی هفت سینی زیبا و فوق العاده را برای شما به ارمغان آورده است .

  فروشگاه شیک و تک علاوه بر عرضه مدل های شیک هفت سین 95 شامل طرح ازالیا طرح ترمه و طرح ترنج چند نمونه طرح با قیمت مناسب نیز عرضه نموده است .

  هفت سین طرح برگ از نمونه های هفت سین شیک و تک با قیمت مناسب محسوب می شود . این هفت سین شامل 6 عدد ظرف سرامیکی طرح اشک می باشد .

  فروشگاه شیک و تک با آرزوی سالی سرشار از موفقیت و امید برای تمام هموطنان عزیز امیدوار است تا توانسته باشد با تلاش چندین ماهه خود رضایت شما را در تهیه این هفت سین ها فراهنم نماید .

  هفت سین طرح برگ

  (1395-12-16)

  سلام. سایز کاسه ها 11*8*3 هست

  (1395-12-16)

  سلام.ببخشید لطفا ابعاد برگ و میفرمایید.