مجسمه چوب پنبه باز کن سرآشپز

( )

ناموجود

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

در انبار موجود نیست

مجسمه

چوب پنبه بازکن سرآشپز

جنس : پلی زرین

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : پلی رزین
ابعاد کلی : 12×5×8

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست

پلی رزین
دست
12×5×8
  • مجسمه چوب پنبه باز کن سرآشپز

    آشپزخانه ، یکی از مهم ترین بخش های منزل محسوب می شود . چرا که اعضای خانواده عموماً برای صرف غذا در آشپزخانه دور یک میز با هم می نشینند و در کنار صرف غذایی که خانم خانه ساعت ها برای پخت آن زمان صرف کرده از رویدادهای روزمره باهم صحبت می کنند . همچنین خانم ها بخش اعظمی از وقت خود را در منزل در داخل آشپزخانه سپری می کنند . بنابراین فضای آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل باید دلنشین و زیبا باشد .

    داشتن یک آشپزخانه زیبا و رویایی از آرزوهای هر خانم خانه دار و کدبانو است . آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل نیاز به زیبایی خاص خود دارد . چیدمان وسایل آشپزخانه ، استفاده از مجسمه دکوری آشپزخانه و سایر وسایل دکوری آشپزخانه به شما کمک می کند تا فضای آشپزخانه خود را زیباتر کنید .

    یکی از انواع مجسمه آشپزخانه که معمولا می توانید از آن استفاده کنید مجسمه چوب پنبه باز کن است . چوب نبه باز کن در واقع وسیله ای برای کشیدن چوب پنبه سر بطری محسوب می شود اما شما می توانید به صورت خلاقانه و با سلیقه برای استفاده از این وسیله یک مجسمه هم داشته باشید که چوب پنبه کش را در دست مجسمه سراشپز قرار دهید و میز پذیرایی را زیباتر کنید .

    مجسمه چوب پنبه کش سرآشپز از رزین ساخته شده است . رنگ ها به صورت زنده و باکیفیت در طراحی آن استفاده شده است و کیفیت ساخت بالایی دارد .