مجسمه دربازکن آشپزخانه سرآشپز

( )

18,400 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

در انبار موجود نیست

مجسمه

در باز کن آشپزخانه سرآشپز

جنس : پلی رزین

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : پلی رزین

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست

پلی رزین
دست
  • مجسمه دربازکن آشپزخانه سرآشپز

    آشپزخانه ، یکی از مهم ترین بخش های منزل محسوب می شود . چرا که اعضای خانواده عموماً برای صرف غذا در آشپزخانه دور یک میز با هم می نشینند و در کنار صرف غذایی که خانم خانه ساعت ها برای پخت آن زمان صرف کرده از رویدادهای روزمره باهم صحبت می کنند . همچنین خانم ها بخش اعظمی از وقت خود را در منزل در داخل آشپزخانه سپری می کنند . بنابراین فضای آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل باید دلنشین و زیبا باشد .

    داشتن یک آشپزخانه زیبا و رویایی از آرزوهای هر خانم خانه دار و کدبانو است . آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل نیاز به زیبایی خاص خود دارد . چیدمان وسایل آشپزخانه ، استفاده از مجسمه دکوری آشپزخانه و سایر وسایل دکوری آشپزخانه به شما کمک می کند تا فضای آشپزخانه خود را زیباتر کنید .

    حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید در هنگام سرو غذا برای باز کردن در بطری از در باز کن استفاده کنید . خیلی قشنگ است که برای قرار دادن دربازکن در وسط پذیرایی وسیله ای روی میز باشد تا مرتب بودن میز هم حفظ شود و وسایل خیلی بهم ریخته روی میز قرار نگیرد . مجسمه دربازکن اشپزخانه سرآشپز علاوه بر اینکه ظاهر میز شما را مرتب می کند سلیقه و کدبانو بودن شما را نیز در پذیرایی اثبات می کند .

    مجسمه آشپزخانه دربازکن سرآشپز از رزین ساخته شده است . رنگ ها به صورت زنده و باکیفیت در طراحی آن استفاده شده است و کیفیت ساخت بالایی دارد .