مجسمه دربازکن آشپزخانه سرآشپز

برند:
  • مجسمه در باز کن
  • طرح سرآشپز
  • جنس پلی رزین
ناموجود
رنگ
  • سفید
محصولات موجود به اندازه کافی نیستند
کد کالا:
KAF003
پسندیدن0
Add to wishlist
توضیحات

مجسمه دربازکن آشپزخانه سرآشپز

آشپزخانه ، یکی از مهم ترین بخش های منزل محسوب می شود . چرا که اعضای خانواده عموماً برای صرف غذا در آشپزخانه دور یک میز با هم می نشینند و در کنار صرف غذایی که خانم خانه ساعت ها برای پخت آن زمان صرف کرده از رویدادهای روزمره باهم صحبت می کنند . همچنین خانم ها بخش اعظمی از وقت خود را در منزل در داخل آشپزخانه سپری می کنند . بنابراین فضای آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل باید دلنشین و زیبا باشد .

داشتن یک آشپزخانه زیبا و رویایی از آرزوهای هر خانم خانه دار و کدبانو است . آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل نیاز به زیبایی خاص خود دارد . چیدمان وسایل آشپزخانه ، استفاده از مجسمه دکوری آشپزخانه و سایر وسایل دکوری آشپزخانه به شما کمک می کند تا فضای آشپزخانه خود را زیباتر کنید .

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید در هنگام سرو غذا برای باز کردن در بطری از در باز کن استفاده کنید . خیلی قشنگ است که برای قرار دادن دربازکن در وسط پذیرایی وسیله ای روی میز باشد تا مرتب بودن میز هم حفظ شود و وسایل خیلی بهم ریخته روی میز قرار نگیرد . مجسمه دربازکن اشپزخانه سرآشپز علاوه بر اینکه ظاهر میز شما را مرتب می کند سلیقه و کدبانو بودن شما را نیز در پذیرایی اثبات می کند .

مجسمه آشپزخانه دربازکن سرآشپز از رزین ساخته شده است . رنگ ها به صورت زنده و باکیفیت در طراحی آن استفاده شده است و کیفیت ساخت بالایی دارد .

مشخصات محصول
KAF003

مشخصات

جنس
پلی رزین
نظرات
هیچ نظری وجود ندارد.

Leave a review

  • زیبایی:
  • کارایی:
  • کیفیت:
برای تشریخ این محصول از کلمات ساده و کوتاه استفاده کنید.
آپلود تصویر:
تصویر را اینجا اضافه کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
مشخصات کلی
جنس
پلی رزین

منو

تنظیمات

یک حساب کاربری ایجاد کنید تا موارد پسندیده شده را از دست ندهید

ورود

برای استفاده از لیست علاقه مندی ها به صورت رایگان یک حساب کاربری ایجاد کنید.

ورود