بخرید و 200 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید

مجسمه سرآشپز جا خلال

( )

10,000 تومان

مجسمه

جا خلال سرآشپز

جنس : پلی رزین

مجسمه جا خلال سرآشپز

آشپزخانه ، یکی از مهم ترین بخش های منزل محسوب می شود . چرا که اعضای خانواده عموماً برای صرف غذا در آشپزخانه دور یک میز با هم می نشینند و در کنار صرف غذایی که خانم خانه ساعت ها برای پخت آن زمان صرف کرده از رویدادهای روزمره باهم صحبت می کنند . همچنین خانم ها بخش اعظمی از وقت خود را در منزل در داخل آشپزخانه سپری می کنند . بنابراین فضای آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل باید دلنشین و زیبا باشد .

داشتن یک آشپزخانه زیبا و رویایی از آرزوهای هر خانم خانه دار و کدبانو است . آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل نیاز به زیبایی خاص خود دارد . چیدمان وسایل آشپزخانه ، استفاده از مجسمه دکوری آشپزخانه و سایر وسایل دکوری آشپزخانه به شما کمک می کند تا فضای آشپزخانه خود را زیباتر کنید .

یکی از انواع مجسمه آشپزخانه که می توان گفت از مجسمه های پر استفاده برای آشپزخانه و میز ناهار خوری یا پذیرایی است مجسمه جا خلال و مجسمه نمک پاش در اکثر منازل و رستوران ها بر روی میز غذاخوری وجود دارد اما مجسمه جا خلال سرآشپز یک نمونه زیبا و با طراحی اختصاصی مخصوص آشپزخانه و آشپزی است .

مجسمه جا خلال سرآشپز از رزین ساخته شده است . رنگ ها به صورت زنده و باکیفیت در طراحی آن استفاده شده است و کیفیت ساخت بالایی دارد .

جا خلال

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : پلی رزین
ابعاد : عرض 11 ارتفاع 8 سانتی متر

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست
پلی رزین
عرض 11 ارتفاع 8 سانتی متر
دست

شیک و تک عزیز هر وقت سر میز ناهار خوری به مجسمه نگاه میکنم گرسنم میشه شما دلیلشو میدونید

این مجسمه هاتون خیلی بانمکن اشتهای منو که باز میکنن موقع غذا خوردن