مجسمه سرآشپز جا دستمالی

( )

43,010 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

در انبار موجود نیست

در صورت در دسترس بودن به من اطلاع بده

موجود شد به من اطلاع بده

مجسمه

جا دستمالی سرآشپز

جنس : پلی رزین

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : پلی رزین
ابعاد کلی : طول 13 عرض 9 ارتفاع مجسمه 16 سانتی متر

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست

پلی رزین
دست
طول 13 عرض 9 ارتفاع مجسمه 16 سانتی متر
 • مجسمه جا دستمالی سرآشپز

  آشپزخانه ، یکی از مهم ترین بخش های منزل محسوب می شود . چرا که اعضای خانواده عموماً برای صرف غذا در آشپزخانه دور یک میز با هم می نشینند و در کنار صرف غذایی که خانم خانه ساعت ها برای پخت آن زمان صرف کرده از رویدادهای روزمره باهم صحبت می کنند . همچنین خانم ها بخش اعظمی از وقت خود را در منزل در داخل آشپزخانه سپری می کنند . بنابراین فضای آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل باید دلنشین و زیبا باشد .

  داشتن یک آشپزخانه زیبا و رویایی از آرزوهای هر خانم خانه دار و کدبانو است . آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل نیاز به زیبایی خاص خود دارد . چیدمان وسایل آشپزخانه ، استفاده از مجسمه دکوری آشپزخانه و سایر وسایل دکوری آشپزخانه به شما کمک می کند تا فضای آشپزخانه خود را زیباتر کنید .

  یکی از انواع مجسمه آشپزخانه که در محیط آشپزخانه کاربرد دارد مجسمه جا دستمالی است که معمولا رول دستمال آشپزخانه را داخل آن قرار می دهند تا هنگام کار در آشپزخانه و آشپزی بتوانند از آن استفاده کنند . از مجسمه جا دستمالی معمولا روی کابینت استفاده می شود . این مجسمه با طرح سرآشپز مناسب محیط آشپزخانه است .

  جنس مجسمه جا دستمالی سرآشپز از رزین است . رنگ ها به صورت زنده و باکیفیت در طراحی آن استفاده شده است و کیفیت ساخت بالایی دارد .

  جا دستمالی

  (1394-11-04)

  این سری محصولاتتون واقعا عالی بود من کل میز نهار خوریم رو با این مجسمه ها چیدم هر کسی میاد خونم ازش تعریف میکنه و میخواد بیاد بخره ولی من بهش نمیگم از کجا میتونه تهیه کنه تا شیک و تک بمونم