مجسمه جا خلال سر آشپز

( )

12,650 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

مجسمه

جا خلال سرآشپز

جنس : پلی رزین

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : پلی رزین
ابعاد کلی : عرض 11 ارتفاع 8 سانتی متر

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست

پلی رزین
دست
عرض 11 ارتفاع 8 سانتی متر
 • مجسمه جا خلال سر آشپز

  آشپزخانه ، یکی از مهم ترین بخش های منزل محسوب می شود . چرا که اعضای خانواده عموماً برای صرف غذا در آشپزخانه دور یک میز با هم می نشینند و در کنار صرف غذایی که خانم خانه ساعت ها برای پخت آن زمان صرف کرده از رویدادهای روزمره باهم صحبت می کنند . همچنین خانم ها بخش اعظمی از وقت خود را در منزل در داخل آشپزخانه سپری می کنند . بنابراین فضای آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل باید دلنشین و زیبا باشد .

  داشتن یک آشپزخانه زیبا و رویایی از آرزوهای هر خانم خانه دار و کدبانو است . آشپزخانه نیز مانند سایر بخش های منزل نیاز به زیبایی خاص خود دارد . چیدمان وسایل آشپزخانه ، استفاده از مجسمه دکوری آشپزخانه و سایر وسایل دکوری آشپزخانه به شما کمک می کند تا فضای آشپزخانه خود را زیباتر کنید .

  یکی از انواع مجسمه آشپزخانه که می توان گفت از مجسمه های پر استفاده برای آشپزخانه و میز ناهار خوری یا پذیرایی است مجسمه جا خلال و مجسمه نمک پاش در اکثر منازل و رستوران ها بر روی میز غذاخوری وجود دارد اما مجسمه جا خلال سرآشپز یک نمونه زیبا و با طراحی اختصاصی مخصوص آشپزخانه و آشپزی است .

  مجسمه جا خلال سرآشپز از رزین ساخته شده است . رنگ ها به صورت زنده و باکیفیت در طراحی آن استفاده شده است و کیفیت ساخت بالایی دارد .

  (1395-09-15)

  خانم کشته گر عزیز اول تشکر می کنیم که سایت ما رو انتخاب کردید و دوم در پاسخ به اعتراض تون باید بگیم که هزینه ارسال اصولا به عهده مشتری هست اما در شیک و تک ما یک قسمت از هزینه ارسال به عهده مشتری گذاشتیم و از اون گذشته اگر خرید شما بالای 150 هزار تومان باشه که ارسال براتون رایگان میشه. باز هم اگر سفارش تون همین یک مورد هست با بخش فروش تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنن

  (1395-09-15)

  آخه من فقط 12تومن پول پست بدم برا جنس 10تومنی