مدل آباژور جدید طرح پایه گرد

( )

42,000 تومان

موجود

مدل آباژور جدید طرح پایه گرد

 • آباژور رومیزی

 • مجهز به کلید روشن و خاموش

 • دارای پایه سرامیکی

 • ارتفاع کلی 38 سانتی متر

ویژگی ها

ویژگی های کلی

ابعاد : قطر کوچک پایه 13cm- قطر بزرگ پایه 14cm- ارتفاع کلی 34cm
ابعاد شید : قطر بالایی شید 16cm- قطر پایینی شید 25.5cm- ارتفاع شید 20cm-

ویژگی های فیزیکی

کلید روشن خاموش :
جنس پایه : سرامیک

قطر کوچک پایه 13cm- قطر بزرگ پایه 14cm- ارتفاع کلی 34cm
قطر بالایی شید 16cm- قطر پایینی شید 25.5cm- ارتفاع شید 20cm-
سرامیک
 • مدل آباژور جدید طرح پایه گرد

  نور پردازی خانه ها جز یکی از قوانین مدرن و حرفه ای طراحی محسوب می شود , می توانید با استفاده از چراغ خواب ها و آباژور های متنوع می توانید فضای خانه خود را حرفه ای و جدید طراحی کنید تا بدین صورت علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق محیط زیبا و دل انگیزی داشته باشید ,

  آبازور رومیزی طرح پایه گرد را می توانید در مکانهای مختلف خانه بنابر چیدمان وتم رنگی مبلمان خانه به کار ببرید . ترکیب رنگ مدل آباژور جدید طرح پایه گرد به گونه ای است که در کنار هر نوع چیدمانی جلوه ی زیبایی دارد ,

  نور پردازی های که با وسایل مانند آباژور طراحی می شود علاوه بر اینکه باعث می شود محیط جلوه و زیبایی خاصی داشته باشد از لحاظ دیداری نیز باعث آزار چشم نمی شود چرا که نور محاط باعث می شود چشم اذیت شود و همچنین وسایل آنچنان که هستند زیبا به نظر نیایند .

  آباژور فانتزی طرح پایه گرد را می توانید بر روی میز یا چهار پایه استفاده کنید و در زمانهای مختلف شب محیط خوب و دلنشینی را برای خود و خانواده تان خلق کنید .

  آباژور رومیزی طرح پایه گرد مجهز به کلید روشن خاموش است که به شما در صرف انرژی کمتر کمک می کند و می توانید در مواقع نیاز با یک کلید چراغ را روشن و یا خاموش کنید , بدون اینکه نیاز باشد آن را از پریز بکشید .

  مدل آباژور جدید طرح پایه گرد