آباژور رومیزی طرح پایه کبریتی

( )

47,000 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

آباژور رومیزی طرح پایه کبریتی

 • مدل آباژور جدید

 • دارای پایه ی سرامیکی

 • مجهز به کلید روشن و خاموش

 • دارای مقطع صاف

 • ارتفاع کلی 40 سانتی متر

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس پایه : سرامیک
ابعاد شید : قطر بالایی شید 16cm قطر پایینی شید 25.5cm ارتفاع شید 20cm
ابعاد : قطر کوچک پایه 13cm قطر بزرگ پایه 14cm ارتفاع کلی 41cm

مشخصات محصول

کلید روشن خاموش :

سرامیک
قطر بالایی شید 16cm قطر پایینی شید 25.5cm ارتفاع شید 20cm
قطر کوچک پایه 13cm قطر بزرگ پایه 14cm ارتفاع کلی 41cm
 • آباژور رومیزی طرح پایه کبریتی

  ور پردازی خانه ها جز یکی از قوانین مدرن و حرفه ای طراحی محسوب می شود , می توانید با استفاده از چراغ خواب ها و آباژور های متنوع می توانید فضای خانه خود را حرفه ای و جدید طراحی کنید تا بدین صورت علاوه بر صرفه جویی در مصرف برق محیط زیبا و دل انگیزی داشته باشید ,

  آبازور رومیزی طرح پایه کبریتی را می توانید در مکانهای مختلف خانه بنابر چیدمان وتم رنگی مبلمان خانه به کار ببرید . ترکیب رنگ مدل آباژور جدید طرح پایه کبریتی به گونه ای است که در کنار هر نوع چیدمانی جلوه ی زیبایی دارد ,

  نور پردازی های که با وسایل مانند آباژور طراحی می شود علاوه بر اینکه باعث می شود محیط جلوه و زیبایی خاصی داشته باشد از لحاظ دیداری نیز باعث آزار چشم نمی شود چرا که نور محاط باعث می شود چشم اذیت شود و همچنین وسایل آنچنان که هستند زیبا به نظر نیایند .

  آباژور فانتزی طرح پایه کبریتی را می توانید بر روی میز یا چهار پایه استفاده کنید و در زمانهای مختلف شب محیط خوب و دلنشینی را برای خود و خانواده تان خلق کنید .

  آباژور رومیزی طرح پایه کبریتی مجهز به کلید روشن خاموش است که به شما در صرف انرژی کمتر کمک می کند و می توانید در مواقع نیاز با یک کلید چراغ را روشن و یا خاموش کنید , بدون اینکه نیاز باشد آن را از پریز بکشید .

  آبازور رومیزی طرح پایه کبریتی