سرویس آشپزخانه های پارچه ای که شما را به وجد می آورند!

سرویس آشپزخانه شما می تواند به عنوان یکی از ارکان دکور آشپزخانه شما به حساب بیاید. از آنجا که سرویس های آشپزخانه به عنوان کاربردی ترین و بدیهی ترین لوازم آشپزخانه کاربرد دارد انتخاب صحیح آن می تواند یک قدم ساده اما راهبردی برای تزیین آشپزخانه شما به حساب بیاید.

بنابراین در خرید سرویس آشپزخانه خود دقت کنید.

منظورم از سرویس پارچه ای آشپزخانه انواع دستمال و دستگیره و سرویس دمکنی و پیش بند است که همه ما نمونه ای از آن را در خانه داریم و قسمتی از آشپزخانه را به آویزان کردن آن ها اختصاص داده ایم.

خوب چه بهتر است که سرویس آشپزخانه ای را انتخاب کنیم که علاوه بر اینکه طرح و رنگ زیبایی دارد به صورت متحدالشکل نیز طراحی و دوخته شده باشد. نظم در فضای آشپزخانه از اصولی است که علاوه بر اینکه آشپزخانه شما را تمیز و مرتب نشان می دهد آن را زیباتر نیز جلوه می دهد.

نمی دانم جزء کدام دسته هستید. دسته ای که علاقه مند هستند خودشان خلاقیت شان را به کار گیرند و با توجه به الگوهایی که از سرویس آشپزخانه می بینند دست به عمل بزنند و سرویس آشپزخانه شان را خودشان بدوزند یا اینکه جزء افراد پرمشغله ای هستید که وقتی برای دوخت و دوز ندارند. اما در هر صورت برای شما مدل های سرویس آشپزخانه ای را تدارک دیده ایم که ایده های جالبی برای تهیه سرویس آشپزخانه تان در اختیار شما قرار خواهد داد.

اگر در حال تهیه جهیزیه هستید این مدل های سرویس آشپزخانه شیک می تواند به شما خیلی کمک کند تا یک انتخاب بی نظیر برای سرویس آشپزخانه عروس داشته باشید.

به ترکیب پارچه ها دقت کنید. بزرگترین خلاقیت شما می تواند انتخاب درست رنگ ها و طرح ها در کنار یکدیگیر باشد.

به رنگ آشپزخانه تان توجه داشته باشید. ترکیب رنگی را انتخاب کنید که با رنگ های اصلی آشپزخانه شما مطابقت و همخوانی داشته باشد.

سرویس دمکنی، دستکش فر، کیسه نان و سبزی، دستگیره، حوله آشپزخانه، پیش بند، سبد نان، زیر بشقابی یا رومیزی، کاور مایکروویو، اینها جزء پرکاربردترین وسایل پارچه ای آشپزخانه است که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین اگر قصد دارید خودتان سرویس آشپزخانه تان را بدوزید حتماً به اندازه کافی پارچه تهیه کنید تا مجبور نشوید بعضی از تکه ها را با پارچه های مشابه یا متفاوت بدوزید.

اگر وقت لازم برای این کار را ندارید و یا از خیاطی هیچ سررشته ای ندارید بهتر است کار را به یک متخصص بسپارید تا با صرف یک هزینه معقول یک سرویس آشپزخانه زیبا داشته باشید. با این کار هم در وقت تان صرفه جویی کرده اید هم پول تان را دور نریخته اید.

در ادامه نمونه های سرویس آشپزخانه ای را می بینید که با خلاقیت و ظرافت از ترکیب پارچه ها در کنار یکدیگر کمک گرفته شده تا یک اثر هنری را برای آشپزخانه شما تدارک ببیند.می توانید از ترکیب پارچه ها ایده بگیرید و دست به کار شوید.

 

خرید اینترنتی سرویس دم کنیسرویس پارچه ای آشپزخانهسرویس آشپزخانه عروسمدل سرویس آشپزخانه عروسسرویس دمکنی عروسسرویس اشپزخانه شیکمدل سرویس دم کنی عروسسرویس دم کنی آشپزخانهالگوی سرویس پارچه ای آشپزخانهآ»وزش دوخت سرویس دم کنیالگوی سرویس آشپزخانهقیمت سرویس آشپزخانهست پارچه ای آشپزخانه عروسخرید آنلاین ست آشپزخانهست آشپزخانه پارچه ای عروس

 

نویسنده مطلب: سپیده یافتیان

سالها پیش وقتی به عکس دکوراسیون های شیک اروپایی نگاه می کردم همیشه این اندیشه به ذهنم خطور می کرد چطور می توانم خانه ای با این سبک داشته باشم. سال 1393 تصمیم گرفتم رویای خود و هزاران مرد و زن دیگر را به واقعیت تبدیل کنم و خرسندم در مسیری گام برمی دارم که دنیا را جای زیباتری برای زندگی می کند.

2 دیدگاه در “سرویس آشپزخانه های پارچه ای که شما را به وجد می آورند!

  • آموزش آشپزی

    (شهریور ۲۰, ۱۳۹۶ - ۶:۵۸ ب.ظ)

    ممنون عالی بود

  • سرویس اشپزخانه

    (بهمن ۲, ۱۳۹۶ - ۱:۰۲ ب.ظ)

    مرسی عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *