ظروف فانتزی یک ترفند بی نظیر برای غافلگیری مهمان ها

استفاده از ظروف فانتزی آشپزخانه و پذیرایی همیشه از جذابیت های میزبانی به شمار می آید. همه ما دوست داریم بخاطر ابتکارهایی که به خرج می دهیم تحسین شویم . گاهی نیز لازم است سنت ها رابشکنیم و به سبکی خاص به استقبال مهمانان برویم .

اگر مهمان ویژه ای دارید یا خودتان را برای میزبانی مراسم خاصی آماده می کنید حتماً این نوشته را بخوانید .

در این نوشته قصد داریم ظروف فانتزی را به شما معرفی کنیم که در عین زیبایی ، بسیار شیک و خاص هستند .

همین حالا که دارم این نوشته را برایتان می نویسم می توانم حس شعفی که از غافلگیر شدن مهمان هایتان به شما دست می دهد را در چشم تان ببینم .

ظروف فانتزی شیک

پذیرایی به همراه یک شاخه گل

خوب معمولاً اولین چیزی که میهمان ها با آن پذیرایی می شوند یک لیوان نوشیدنی است . چطور است این نوشیدنی در لیوانی سرو شود که کنار آن جای قرار گرفتن یک شاخه گل هم باشد .

اگر تازه نامزد کرده اید و نامزدتان برای اولین بار به خانه شما می آید و یا تازه ازدواج کرده اید و در منزل مشترک می خواهید برای اولین بار از همسر عزیز که خسته از کار به خانه بازگشته پذیرایی کنید این ایده واقعا محشر و رمانتیکی است  . استفاده از لیوان فانتزی جاگلدار به همسر یا نامزدتان نشان می دهد که یک کدبانوی واقعی و باسلیقه را برای زندگی مشترک برگزیده است .

 

لیوان فانتزی نی دار

لیوان هایی با نی سر خود!

فرض کنید در فصل تابستان  قصد دارید از میهمان هایتان که از گرمای هوا در حال شکایت هستند با یک لیوان شربت خنک پذیرایی کنید . نظرتان درباره لیوان نی داری که شربت پرتغال و چند تکه یخ داخل آن ریخته شده چیست ؟ خیلی زیباست . اینطور نیست ؟

این لیوان ها نیازی به نی جدا ندارند و شما را از دردسر شکستن نی های شیشه ای که برای پذیرایی تهیه کرده اید می رهاند .

 

لیوان بطری نوشابه

بطری نوشابه در داخل لیوان شما

موقع صرف غذا رسیده و شما میز را چیده اید و از مهمان ها تقاضا می کنید برای صرف غذا سر میز حاضر شوند . یک سورپرایز جالب دیگر هم داریم . لیوان های نوشابه ای که به شکل بطری است  . نوشابه یا دوغ را داخل لیوان بطری نوشابه بریزید و می بینید که چقدر مهمان ها از این همه ظرافت شما در انتخاب ظروف شگفت زده می شوند .

 

لیوان فانتزی شیک

 

شاهکار طراحی ظروف فانتزی

شاید بتوان گفت از بی نظیرترین نمونه های لیوان فانتزی و ظروف فانتزی بتوان لیوان گیلاس خرچنگی را نام برد . از این لیوان گیلاس زیبا می توانید برای سرو انواع نوشیدنی استفاده کنید و مطمئناً از نمونه ظروفی خواهد بود که تحسین همگان را برخواهد انگیخت .

اوج زیبایی و خلاقیت در طراحی این لیوان گیلاس زیبا به کار گرفته شده است و زیبایی آن در هنگام سرو نوشیدنی بیشتر به چشم می آید .

امیدواریم این نوشته توانسته باشد به شما کمک کند که میزهای پذیرایی شیک تری بچینید و همیشه بهترین خلاقیت ها را، در پذیرایی از مهمان ها به کار ببرید .

می توانید همین حالا این مقاله را با دوستان تان به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز بیاموزند چطور شیک تر پذیرایی کنند.

اگر در فکر تهیه این ظروف هستید، شیک و تک سفارش این ظروف فانتزی زیبا را برای شما ساده کرده است. می توانید فقط با یک کلیک این ظروف فانتزی را بخرید و در محل تحویل بگیرید.

کافی است به بخش ظروف فانتزی در قسمت لوازم آشپزخانه در سایت شیک و تک سر بزنید تا با نمونه های بیشتری اشنا شوید و خرید نمائید.

نویسنده مطلب: سپیده یافتیان

سالها پیش وقتی به عکس دکوراسیون های شیک اروپایی نگاه می کردم همیشه این اندیشه به ذهنم خطور می کرد چطور می توانم خانه ای با این سبک داشته باشم. سال 1393 تصمیم گرفتم رویای خود و هزاران مرد و زن دیگر را به واقعیت تبدیل کنم و خرسندم در مسیری گام برمی دارم که دنیا را جای زیباتری برای زندگی می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *