سریعتر از بقیه مطلع شوید !!!

آخرین تخفیفات و جدیدترین کالاها در کانال تلگرام شیک و تک

بسیار اتفاق افتاده است اجناسی به فروشگاه اضافه شده است که به دلیل استقبال فراوان خیلی زود تمام شده است و مشتریان از اینکه نتوانسته اند کالایی که مدت ها در انتظار آن بوده اند را خریداری کنند دلخور و مکدر می شوند و یا تخفیف هایی برای کالا اعمال شده است که مشتریان بعد از اتمام دوره تخفیف اقدام به خرید کرده اند و نتوانسته اند از تخفیف ها استفاده نمایند .

از این رو کانال تلگرام شیک و تک راه اندازی شد تا بتوانیم ضمن ارتباط و تعامل بیشتر با مشتریان اخبار شیک و تک را نیز به سرعت به اطلاع دوستان شیک و تکی برسانیم .
شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام شیک و تک از آخرین تخفیف ها و جدیدترین محصولات اضافه شده به فروشگاه مطلع شوید . از آنجا که فروشگاه مرتباً در حال اضافه کردن محصولات جدید است بنابراین توصیه می کنیم در کانال تلگرام شیک و تک عضو شوید تا از مزایای آن نیز بهره مند شوید.

همچنین عکس محصولات ارسال شده برای مشتریان نیز از طریق کانال تلگرام شیک و تک قابل مشاهده می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاهده عکس محصولات دریافتی مشتریان از سراسر ایران با اطمینان بیشتری خرید کنید.

در صورتیکه شما نیز عضو ویژه مجله شیک و تک هستید می توانید از طریق کانال تلگرام شیک و تک از آخرین مقالات آموزشی شیک و تک مطلع شوید .

برای پیوستن به جمع شیک و تکی ها روی آدرس تلگرام زیر کلیک کنید .

https://telegram.me/shikotak

 

نویسنده مطلب: سپیده یافتیان

سالها پیش وقتی به عکس دکوراسیون های شیک اروپایی نگاه می کردم همیشه این اندیشه به ذهنم خطور می کرد چطور می توانم خانه ای با این سبک داشته باشم. سال 1393 تصمیم گرفتم رویای خود و هزاران مرد و زن دیگر را به واقعیت تبدیل کنم و خرسندم در مسیری گام برمی دارم که دنیا را جای زیباتری برای زندگی می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *