پلو خوری چینی طرح رزیتا

( )

39,500 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

پلو خوری چینی طرح رزیتا

 • بشقاب غذخوری چینی

 • شامل 6 عدد بشقاب پلوخوری

 • شکل گرد

 • تلفیق زیبایی و پرستیژ

 • تولید چینی نسترن

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : چینی
شامل : 6 عدد بشقاب پلوخوری
شکل : گرد و تخت
ابعاد : قطر 27 سانتی متر

مشخصات محصول

قابلیت استفاده در مایکروویو :

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست- ماشین ظرفشویی

چینی
6 عدد بشقاب پلوخوری
دست- ماشین ظرفشویی
گرد و تخت
قطر 27 سانتی متر
 • پلو خوری چینی طرح رزیتا

  شما به عنوان کدبانوی خانه همیشه دوست دارید بهترین و حرفه ای ترین پذیرایی را از مهمانانتان داشته باشید و همواره بدرخشید. وقتی مهمان به خانه شما می آید به عنوان میزبان برایش بهترین ها را تهیه می کنید .حتی چیددمان میز ناهار خوری شما برای مهمان بسیار قابل توجه است.

  اینکه پلو خوری را کجا قرار دهید یا چگونه میز خود را بیارایید. تصور کنید همه چیز سرجای خودش است, کارها را به موقع انجام داده اید و بهترین دیزاین را برای چیدمان طراحی کرده اید ولی وقتی به میز خود نگاه می کنید بنظرتان میرسد یک جای کار اشکال دارد!!!

  یک راه حل ساده

  انتخاب شما بسیار تعیین کننده است و زیبایی میز شما را تحت الشعاع قرار می دهد.با انتخاب ظروف شیک و جدید می توانید یک چیدمان خاص و حرفه ای داشته باشید و از میزبانی خود لذت ببرید.

  ظروف پذیرایی جدید رزیتا تولید کارخانجات چینی نسترن می باشد که سابقه ی طولانی در عرصه تولی ظروف چینی دارد و همه روزه با طرح ها و ایده های خوب مطابق با سلیقه ی تمام مشتریان محصولات خود را عرضه می کند.

  بشقاب غذاخوری رزیتا تولید شده از چینی با کیفیت ایرانی بوده و با رنگ و لعاب کاملاَ سفید و براق پوشیده شده است. طرح بکار رفته در این بشقاب پلوخوری ، جدید و تلفیقی از زیبایی و پرستیژ می باشد که همین امر دست شما را در چیدمان بهتر باز نگه میدارد و می توانید خلاقیت بیشتری در دیزاین میز غذا خوری تان بکار ببندید.

  شما هم می توانید یک میزبان حرفه ای باشید . فقط کافی است همین الان دست به کار شوید و به راحتی با یک کلیک ساده پلوخوری چینی رزیتا را سفارش داده و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

  پلوخوری چینی طرح رزیتا