ست کارد و چنگال دسر خوری طرح آنجل آبی

( )

85,500 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

1

ست کارد و چنگال دسر خوری طرح آنجل آبی

 • سرویس کارد و چنگال کیک خوری

 • ست کارد چنگال 6 نفره

 • با دسته چینی

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : استیل با دسته ی چینی
شامل : 6 عدد قاشق و 6 عدد چنگال
ابعاد کلی : 16 سانتی متر

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست- ماشین ظرفشویی

استیل با دسته ی چینی
6 عدد قاشق و 6 عدد چنگال
دست- ماشین ظرفشویی
16 سانتی متر
 • ست کارد و چنگال دسر خوری طرح آنجل آبی

  به شخصه از شیوه پذیرایی فرانسوی لذت می برم . هر چیزی به صورت اختصاصی استفاده می شود . مثلاً برای سرو کیک از کارد و چنگال میوه خوری استفاده نمی کنند .

  خوشبختانه چندوقتی است که در ایران نیز مرسوم شده است از کارد و چنگال کیک خوری برای سرو کیک و دسر استفاده شود .

  کارد و چنگال های موسوم به کارد و چنگال دسر خوری معمولاً به صورت ست کارد و چنگال عرضه می شود و برای سرو انواع کیک ، دسر و حتی کره صبحانه مناسب است .

  کیک نیاز به کارد با تیغه ی برنده ندارد و با یک فشار هم بریده می شود بنابراین استفاده از یک چنگال کیک خوری شیک و فانتزی که مناسب این کار باشد به شما پیشنهاد می شود .

  روزهای خاص و گلگلی

  سرویس کارد و چنگال دسرخوری که رنگ و گل آن متناسب با پیش دستی و کیک خوری شما باشد مطمئناً بر جلوه میزبانی شما خواهد افزود و شما را مانند همیشه مهر تاییدی بر شیک پسند بودن شماست .

  این روزها که سرویس های گل گلی حرف اول را در انتخاب می زنند شما نیز می توانید در یک روز خاص این تجربه گلگلی را تکمیل کنید .

  ست کارد و چنگال آنجل این حسن بزرگ را داراست و می توانید این ست کارد و چنگال گلگلی را به همراه پیش دستی و پایه کیک هم طرح و هم گل آنجل سفارش دهید .

  کارد و چنگال فانتزی آنجل در عین زیبایی ، سبک ، مقاوم و با کیفیت است . کارد و چنگال این سرویس از جنس استیل با کیفیت است و دسته آن از جنس چینی است .

  شیک وتک این سرویس کارد و چنگال را به آسانی و با یک کلیک دراختیار شما قرار داده است . با یک کلیک سفارش دهید و تحویل بگیرید .