سینی ایکیا شیری طرح گل

( )

22,000 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

سینی ایکیا شیری طرح گل

 • سینی پذیرایی گرد

 • طرح ایکیا

 • رنگ شیری

 • جنس فلزی

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : استیل با روکش رنگ
شکل : گرد
ابعاد کلی : قطر 31 سانتی متر

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست

استیل با روکش رنگ
دست
گرد
قطر 31 سانتی متر
 • سینی ایکیا شیری طرح گل

  ایکیا از جمله برندهای محبوب وسایل خانه و دکوراسیون منزل است که محصولات آن با طراحی ساده و جذاب محیط زندگی ما را زیبا می سازد . طرح های ایکیا در سراسر جهان محبوب و پرکاربرد است . محصولات ایکیا جزء برندهای محبوبی است که اکثر عروس خانم ها در تهیه جهیزیه از آن غافل نیستند و حداقل چند قلم آن را در داخل جهیزیه تهیه می کنند .

  سینی ایکیا یکی از نمونه طرح های زیبای شرکت ایکیا است . این سینی از جنس فلز ساخته شده است و لبه آن به شکل توری طراحی شده است . رنگ این سینی شیری است و داخل سینی طرح دار است . قطر این سینی ایکیا 31 سانتی متر است .

  می توانید از آن به عنوان سینی پذیرایی یا سینی آشپزخانه به طور معمول استفاده کنید . یا به عنوان یک سینی بزرگ برای قرار دادن کیک یا شیرینی از آن استفاده کنید . ترکیب کارهای ایکیا با لبه توری به همراه بشقاب کوچک بسیار زیباست . می توانید در کنار شیرینی هایی که در این سینی گرد چیده اید از سطل ایکیا یا آبپاش ایکیا که با گل آن را آراسته اید نیز میز را بیارایید تا هنر کدبانویی شما کامل شود . پیش دستی های کوچک ایکیا نیز با لبه توری میزبانی شما را کامل می کند . یک ست زیبای ایکیایی برای بانوی خانه مهیا شده است .

  می توانید از سینی ایکیا به عنوان سینی شمع هم استفاده کنید .

  سینی ایکیا شیری طرح گل