دیس چینی مدل فلورانس

( )

27,600 تومان

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره برای خرید این محصول، با شماره 88946881-021 تماس بگیرید.

دیس چینی مدل فلورانس

 • دیس پلو چینی

 • جنس مرغوب

 • تلفیقی از طراحی مدرن و کلاسیک

ویژگی ها

ویژگی های کلی

جنس : چینی
شکل : بیضی تخت
ابعاد : قطر بزرگ 36 سانتی متر-قطر کوچک 26 سانتی متر

مشخصات محصول

قابلیت استفاده در مایکروویو :

اطلاعات شستشو

قابلیت شستشو : دست- ماشین ظرفشویی

چینی
دست- ماشین ظرفشویی
بیضی تخت
قطر بزرگ 36 سانتی متر-قطر کوچک 26 سانتی متر
 • دیس چینی مدل فلورانس

  اگر میخواهید یک پذیرایی لوکس و شیک داشته باشید بایستی تمام ظروف که مورد استفاده قرار می دهید از پیاله ماست خوری گرفته تا دیس چینی همه یک دست و هم شکل باشند, ظروفی که انتخاب می کنید بهتراست از یک طرح و مدل انتخاب شوند تا یک میزبانی مجلل داشته باشید زیبایی همگون مدل دیس و بشقاب جلوه ی خاصی به میزبانی شما می دهد. زمانیکه پلو را در دیس چینی سرو می کنید ظرف آن جلوه ی بیشتری دارد. معمولا دیس های پلو در مرکز خود طرح و نقش دارند و قشنگی آنها در سر سفره دیده نمی شود.

  یک خرید خاص و ویژه

  ویژگی مدل دیس پلو خوری فلورانس این است که دورتادور ظرف طراحی شده است و زمان سرو غذا از زیبایی بی نظیر طرفی که تهیه کرده اید لذت می برید.دیس چینی پلو بایستی در عین داشتن کیفیت مرغوب, سبک هم باشد تا در سر میز مشکل جابجایی نداشته باشید.

  دیس فلورانس تهیه شده از چینی با کیفیت بالا و وزن سبک می باشد که قابلیت جابجایی و یک سرویس دهی تمام عیار را آسان کرده است.

  برای یک چیدمان خوب به شما پیشنهاد می دهیم انوع طروف چینی دیگر مدل فلورانس مثل بشقاب پلو خوری, بشقاب خورشت خوری و حتی سوپ خوری درب دار را نیز تهیه کنید تا سفره ی یک دست و همگونی داشته باشید و بدرخشید. شیک وتک این راه طولانی را برای شما کوتاه کرده و می توانید با یک کلیک خرید اینترنتی ظروف چینی مورد نظر را ثبت کرده و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگپیرید.

  دیس چینی مدل فلورانس